Reklama

Reklama

Gwen Stefani planuje wycieczę do Disney World

46-letnia piosenkarka - która ma troje dzieci: Kingstona, Zumę oraz Apollo ze swoim byłym mężem Gavinem Rossdale - odwiedzi resort w Orlando na Florydzie, ale nie będzie miała na to zbyt dużo czasu, więc zwiedzi tylko jeden park.

Pisząc na Twitterze zapytała swoich obserwatorów: - Który park najlepiej zobaczyć w Disney World, jeśli ma się czas tylko na jeden?

Dostała mnóstwo odpowiedzi i większość sugerowała jej, aby zabrała synów do Magic Kingdom, ponieważ będą mieć super zabawę.

Nie wiadomo, kiedy Gwen ma zamiar odwiedzić Disney World, ale niektórzy twierdzą, iż powinna wybrać się do parków wodnych, jeśli planuje wycieczkę w najbliższych tygodniach, ponieważ będzie bardzo gorąco.

Gwen wyjawiła ostatnio, że nie chciałaby wprawiać swoich dzieci w zakłopotanie, dlatego uważa, kiedy mówi coś publicznie.

Reklama

- Robię to z myślą o dzieciach. Kiedy jest się sławną osobą, zaczyna się zastanawiać co można, a czego nie powinno się mówić, żeby nie wprawiać swoich dzieci w zakłopotanie lub ich nie skrzywdzić. - powiedziała.

- Zwłaszcza teraz, kiedy mogą wszystko wszędzie zobaczyć i usłyszeć. Ale nie zrobiłam niczego, czego mogłabym się wstydzić... To znaczy, każdy przecież ma jakąś rzecz, której się wstydzi.

Po rozwodzie z Gavinem, Gwen spotyka się teraz z Blakiem Sheltonem i wypowiada się na jego temat w samych superlatywach.

- Uwielbiam nas razem. Moje życie się zmieniło. Jestem naprawdę szczęśliwa. Dookoła mnie dzieje się tyle niesamowitych rzeczy! Aż nie mogę w to uwierzyć. - powiedziała. 

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje