Reklama

Reklama

Gwiazda "Gogglebox" jest w ciąży. Lili Antoniak spodziewa się drugiego dziecka

Lili Antoniak za pośrednictwem Instagrama ogłosiła radosną nowinę i opublikowała zdjęcie rosnącego brzuszka. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" spodziewa się drugiego dziecka i nie kryje radości z tego powodu. Przyjaciółka Sylwii Bomby zdradziła "robocze" imię maluszka i podzieliła się swoją historią.

Lili Antoniak jest w ciąży

Lili Antoniak niedawno dołączyła do "Gogglebox. Przed telewizorem". Występuje w parze z przyjaciółką Sylwią Bombą i już od pierwszego odcinka cieszy się sympatią widzów.

Lili Antoniak jest influencerką, ale w mediach społecznościowych dzieli się nie tylko swoją codziennością, ale także publikuje humorystyczne filmiki. Jej instagramowy profil śledzi 225 tys. osób, a na TikToku obserwuje ją 713 tys. internautów.

Przyjaciółka Sylwii Bomby z okazji swoich 31. urodzin postanowiła podzielić się z fanami radosną nowiną. Oświadczyła, że już niedługo jej rodzina się powiększy. Lili Antoniak spodziewa się drugiego dziecka i nie kryje, że jest to upragniona ciąża. 

Lili Antoniak spodziewa się drugiego dziecka

Reklama

Lili Antoniak jest już mamą kilkuletniej Aleny, która niedługo przywita na świecie rodzeństwo. Influencerka zdecydowanie ma powód do radości, ale w mediach społecznościowych przyznała, że dość długo starała się z mężem o kolejną pociechę. 

Lili Antoniak zdecydowała się opublikować filmik, w którym zwróciła uwagę na to, że ciągłe dopytywanie par o dziecko może być krzywdzące. 

Influencerka postanowiła podzielić się także swoją historią dotyczącą starania o dziecko. Zdradziła, jak dowiedziała się o ciąży i skąd się wziął pomysł na "robocze" imię.

Lili Antoniak zdecydowanie nie spodziewała się pozytywnego wyniku testu ciążowego. Dodała, że w rozmowie z mężem stwierdziła, że wszechświat usłyszał, że nie chce rodzić w grudniu i dał jej do zrozumienia, że nie może sobie niczego zaplanować. 

Na tym jednak nie koniec jej historii. Influencerka opowiedziała, że lekarz ustalił taką samą planowaną datę porodu jak w ciąży z Aleną. Dodała, że początkowo było prawdopodobieństwo ciąży mnogiej. 

***

Zobacz także:

Agata Młynarska z ogromnymi siniakami na twarzy. Zrobiła jej to synowa

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel porozumieli się w sprawie alimentów

Eva Longoria zdobywa festiwal w Cannes. Zielona sukienka jej w tym pomoże?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lili Antoniak | Gogglebox. Przed Telewizorem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy