Reklama

Reklama

Gwyneth Paltrow stworzyła kolekcję odzieży... biurowej

Aktorka Gwyneth Paltrow stworzyła minikolekcję dla kobiet poszukujących strojów biznesowych. Koszula, dopasowana spódnica i marynarka w stylu militarnym - to charakteryzuje tę propozycję.

Od czasów Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za rolę w filmie "Zakochany Szekspir" Gwyneth Paltrow stara się zostać guru wellness i dobrego samopoczucia.

Reklama

Po radach na temat sztuki życia, których udzielała za pomocą strony goop.com, amerykańska aktorka zainteresowała się szafą kobiet pracujących. Oprócz marek już oferowanych na jej stronie internetowej, była żona Chrisa Martina stworzyła swoją własną markę o nazwie Goop Label i sprzedaje swe produkty wyłącznie na tej platformie.

Zainspirowana odzieżą noszoną przez samą Gwyneth Paltrow, marka chce trzymać się jak najbardziej w teraźniejszości, w modnej strategii "zobacz teraz, teraz kup" jak to czynią znane domy mody.

Pierwsza wrześniowa kolekcja kapsułowa sygnowana przez aktorkę składa się z wojskowej w charakterze marynarki z zapinanymi kieszeniami, pasa, szarych tweedowych spodni, i dopasowanej spódnicy. Jest tu także koszula z kieszeniami na piersi. A że kolekcja nie byłaby kompletna bez akcesoriów, Goop Label proponuje do nich torby z płótna bawełnianego z uchwytami ze skóry. Kolekcja w całości jest produkowana we Włoszech.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje