Hailey Bieber w sesji inspirowanej Księżną Dianą

22-letnia modelka, która wyszła za mąż za sławnego piosenkarza Justina Biebera, pojawiła się w magazynie "Vogue", w sesji inspirowanej stylem księżnej Diany.

Paryski "Vouge" wykonał sesję inspirowaną stylem księżnej Diany
Paryski "Vouge" wykonał sesję inspirowaną stylem księżnej DianyTim GrahamGetty Images

Wspomniana sesja do paryskiego wydania magazynu "Vogue" odbyła się tuż przed 22 rocznicą śmierci Diany. 31 sierpnia 1997 r. o godzinie 0:24 samochód, którym jechała Diana, uderzył w filar tunelu Alma w Paryżu. Kierujący pojazdem  uciekał przez paparazzi. Obrażenia wewnętrzne Diany były tak rozległe, że próby ratowania jej życia się nie powiodły.

Publika i media przyjęły śmierć ukochanej księżnej Walii bardzo emocjonalnie. Plac przed pałacem Kensington zalały kwiaty i symboliczne upominki, które złożyli tam fani zmarłej. W pogrzebie uczestniczyło wiele znanych osobowości, m.in.Margaret Thatcher, Tom Cruise. Nicole Kidman, Cindy Crawford, czy Sting. Na trasie przejazdu trumny z opactwa westminsterskiego do rodzinnej posiadłości w Northamptonshire pojawił się ponad milion osób.

Modelka udostępniła na swoim Instagramie parę ujęć, które są inspirowane ikonicznymi stylizacjami księżnej. Hailey skopiowała także mimikę i ruchy Lady Di, tworząc niezwykły klimat zdjęć. Jak, waszym zdaniem, modelka wypadła w roli księżnej Diany?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas