Reklama

Halinka Mlynkova pochwaliła się zdjęciem w bikini

Błękitne niebo, temperatura w okolicach 20 stopni Celsjusza, kwitnące drzewa – pogoda sprawia, że coraz trudniej wytrzymać w wymuszonej epidemią izolacji. Nic więc dziwnego, że kolejne gwiazdy udostępniają na Instagramie zdjęcia, na których relaksują w przydomowych ogródkach lub wspominają ubiegłoroczne wyjazdy.

Zdjęciem w bikini podzieliła się ostatnio Halinka Mlynkova. Piosenkarka opublikowała na Instagramie fotkę, na której widać, jak wyleguje się na brzegu ogrodowego basenu, wystawiając twarz do słońca. "Słońce i błękit Warszawskiego nieba prowokuje do bólu! Chciało by się choć stanąć na piasku gołymi stopami i poczuć wolność... Nie chcę jednak kupować tapety z morzem, choć jeszcze dziś rano taki miałam plan. Chcę wsiąść w środek transportu, który przetransportuje mnie w miejsce, gdzie będę mogła przez chwilę poczuć się ...tak...", napisała.

Reklama

Młynkova zaapelowała też po raz kolejny o pozostanie w domach.

W czasie epidemii piosenkarka nie tylko rozmyśla i słońcu i plaży, ale również pracuje. Regularnie dzieli się na Instagramie zdjęciami i relacjami z prób i muzycznych ćwiczeń oraz zaprasza fanów na koncerty online. INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama