Reklama

Reklama

Harry Styles znów spotyka się z Kendall Jenner?

Przystojniak z zespołu One Direction prawdopodobnie pojawił się na 21 urodzinach gwiazdy reality show "Z kamerą u Kardashianów".

Przystojniak z zespołu One Direction, który spotykał się z Kendall w 2013 roku, prawdopodobnie pojawił się na 21 urodzinach gwiazdy.

Mówi się, że Harry (22 l.) odwiedził Kendall w jej domu rano w dniu jej urodzin.

W rozmowie z "HollywoodLife.com" źródło podało:

 - Harry chciał być pierwszą osobą, z którą spotkała się Kendall w dniu swoich urodzin. Przyszedł do jej domu, żeby osobiście wręczyć jej prezent.

Harry i Kendall spotykali się wielokrotnie m.in. we wrześniu. Jednak po kilku tygodniach para rozstała się, ponieważ gwiazda reality show nie chciała cierpieć przez aktorka występującego w filmie "Dunkierka".

Mówiono również, że piosenkarz znany z hitu "Little Things" nie chciał się ustatkować.

Źródło podało:

Reklama

 - Harry zawsze podobał się Kendall. Bardzo chciałaby być z nim w prawdziwym związku, ale on nie chce się ustatkować i ma mentalność gwiazdy rocka.

Siostra Kendall - Khloe Kardashian - wyznała niedawno, że jej młodsza siostra była tak pijana na swojej imprezie urodzinowej, że zapomniała o tym, że podarowano jej samochód marki Rolls Royce.

Khloe powiedziała:


 - Wyszliśmy na zewnątrz, a tam stał jakiś facet przy samochodzie marki Rolls Royce. Nie wiedziałyśmy, czy prezentem jest on czy samochód.

 - Potem ten mężczyzna podarował Kendall kluczyki do auta. Nie wiemy kim on jest, pewnie jakimś księciem.

 - Myślałam, że to jakiś żart. Gdy ja kończyłam 21 lat, to dostałam torebkę czy coś podobnego i poszłam na obiad.

 - Następnego ranka zapytałam Kendall, co o tym wszystkim sądzi, a ona odpowiedziała: O mój Boże, zapomniałam o tym, że dostałam samochód! Tak bardzo była pijana.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje