Reklama

Reklama

Hit lata: opaska!

Jak ją nosić, by wyglądać jak gwiazdy? Stylistka fryzur Krystyna Młyńska zdradza proste sposoby.

Wdzięczna i naturalna


Magda Mielcarz (33) nie lubi wyszukanych stylizacji, woli szlachetną prostotę. Z podtrzymanymi opaską, zaczesanymi do tyłu włosami wygląda bardzo dziewczęco.
Taką fryzurę jak Magdy zrobisz bardzo szybko. Na umyte włosy nałóż piankę unoszącą pasma u nasady i przy suszeniu nisko pochyl głowę. Jeśli lubisz romantyczne akcenty, możesz dodatkowo podkręcić końce, używając dużej, okrągłej szczotki. Następnie zaczesz włosy do tyłu i delikatnie spryskaj lakierem dodającym objętości. Nałóż opaskę.

Romantyczny kok


Karolina Kurkova (27) na czerwonym dywanie stawia na klasykę. Z opaską na upiętych włosach wyglądała zjawiskowo!
Na wilgotnych włosach, od nasady do połowy długości, rozprowadź krem wygładzający. Zrób przedziałek i wysusz włosy, używając płaskiej szczotki. Końce podkręć na lokówce. Zbierz włosy w kucyk, a końcówki upnij wsuwkami z tyłu głowy. Całość utrwal chroniącym włosy lakierem.

Jak z baśni


Doda (27) uwielbia ozdoby do włosów. Z opaską na czole przypomina księżniczkę z filmu fantasy.
Wykonanie tej fryzury nie zajmie ci wiele czasu. Zacznij od umycia włosów szamponem wygładzającym. Na wilgotne włosy, przed suszeniem, nałóż krem wzmacniający do włosów prostowanych. Włosy wysusz na grubej szczotce, a następnie wyprostuj prostownicą. Ukoronowaniem całości będzie nałożenie opaski.

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 4 lipca!

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje