Honorata Skarbek kusi w jacuzzi!

Honorata Skarbek w mediach społecznościowych postanowiła pochwalić się efektem spontanicznej sesji w jacuzzi. Piosenkarka postawiła na odważny, jednoczęściowy strój, który dokładnie podkreślił jej sylwetkę. Spójrzcie tylko na to zdjęcie!

Honorata Skarbek zapozowała w skąpym stroju kąpielowym
Honorata Skarbek zapozowała w skąpym stroju kąpielowym Jacek KurnikowskiAKPA

Honorata Skarbek sławę zyskała za sprawą modowego bloga. To właśnie tam dzieliła się swoimi przemyśleniami, a w międzyczasie rozwijała muzyczną karierę. Dziś należy do grona najpopularniejszych polskich piosenkarek.

W ostatnim czasie Honorata Skarbek rzadko kontaktowała się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak sama wyznała, musiała zmierzyć się z problemami. 

Od jakiegoś czasu miałam w życiu ogromny chaos, o którym praktycznie nikt nie wiedział, bo zawsze staram się rozwiązywać problemy sama, nie obciążać nikogo swoimi trudnościami, a co gorsza nie pokazywać na zewnątrz tego, co dzieje się ze mną w środku.

Piosenkarka wróciła jednak do social mediów i coraz chętniej publikuje posty. Ostanie zdjęcie zaskoczyło jej odbiorców, którzy od razu zaczęli komplementować figurę Honoraty Skarbek.

Piosenkarka zapozowała w jacuzzi w skąpym stroju kąpielowym i odsłoniła dekolt. Ujęciem od razu pochwaliła się na instagramowym profilu, a jej fani nie kryli zachwytu. Pod zdjęciem nie mogło zabraknąć opisu. Piosenkarka tym razem postawiła kilka zdań w języku angielskim.

Szacunek do samego siebie, poczucie własnej wartości i miłość do samego siebie, wszystko zaczyna się od samego siebie. Przestań szukać swojej wartości poza sobą. To pierwszy sekret do szczęścia.
Ewa Wachowicz dokarmia ptaki. Jak zrobić karmnik z garnuszka?Polsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas