Hubert Urbański pokazał dorosłą córkę

Choć trudno w to uwierzyć, Hubert Urbański w marcu 2019 roku skończył 53 lata. Prezenter ma dwie dorosłe córki!

Hubert Urbański ma cztery córki
Hubert Urbański ma cztery córkiArtur ZawadzkiReporter

Urbański studiował filologię indyjską i aktorstwo na Akademii Teatralnej w Warszawie. Jednak karierę związał przede wszystkim z mediami. W latach 90. pracował jako dziennikarz radiowy. Później trafił na chwilę do stacji Polsat, a w 1999 roku rozpoczął pracę w TVN-ie.

Największą popularność przyniósł mu program "Milionerzy". Ale Urbańskiego mogliśmy oglądać również w "Gorączce złota", "Jestem jaki jestem", "Wyprawie Robinson" czy "Tańcu z gwiazdami".

Prezenter był dwukrotnie żonaty. Zarówno z pierwszą (Urszulą Engelmayer), jak i drugą (Julia Chmielnik) żoną ma po dwie córki. Najstarsza - Marianna - ma dziś 29 lat, z kolei najmłodsza - Danuta - osiem.

Ostatnio Urbański, który jest dość aktywny w mediach społecznościowych, zamieścił na Instagramie zdjęcie jednej ze średnich córek - Krystyny. Młoda kobieta skończyła kilka dni temu 25 lat i wygląda na to, że świętowała również z tatą.

"Najlepszego dla pańskiej córki, taka podobna jest do pana", "Do Ciebie podobna, Hubercie" czy "Ale podobna do taty" - pisali zachwyceni fani Urbańskiego.

Zgadzacie się z nimi? A może w ogóle nie dostrzegacie podobieństwa?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas