Ida Nowakowska: Co łączy ją z Bruno Marsem?

Choreografie z kultowych klipów będą próbowali wiernie odwzorować uczestnicy pierwszej polskiej edycji show "Dance, Dance, Dance". Jurorka programu, Ida Nowakowska, powinna poczuć się w tej konwencji jak ryba w wodzie, bo dawniej tańczyła z Bruno Marsem.

Ida Nowakowska tańca uczyła się w Stanach Zjednoczonych
Ida Nowakowska tańca uczyła się w Stanach ZjednoczonychArtur Zawadzki/REPORTEREast News

Z klipami Michaela Jacksona, Madonny, Beyonce czy Justina Timberlake'a oraz scenami z filmów tanecznych "Dirty Dancing", "Magic Mike" czy "Blues Brothers" już od 2 marca mierzyć się będą polskie gwiazdy. Wśród rywalizujących par są Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Monika Mazur i Darek Wieteska, Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio, Patricia Kazadi z siostrą Victorią oraz Kasia Dziurska ze swoim partnerem życiowym Emilem Gankowskim.

W każdym odcinku pary zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Ich poczynania oceni energetyczne jury: ceniona trenerka fitness Ewa Chodakowska, międzynarodowa tancerka i aktorka Ida Nowakowska oraz projektant mody Robert Kupisz, który przez ponad 20 lat był tancerzem i choreografem odnoszącym sukcesy w Polsce i zagranicą.

Nowe show TVP2 reklamowane jest też jako widowisko bardzo multimedialne. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączy świat realny z komputerowym. Wcześniej program "Dance, Dance, Dance" odniósł duży sukces w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, we Włoszech i w Holandii.

Kiedy polskie gwiazdy wezmą na warsztat jeden z teledysków Bruno Marsa, Nowakowska będzie najlepszym fachowcem do oceny ich występów.

- Gdy mieszkałam w USA, jako tancerka przez całe wakacje brałam udział w trasie koncertowej Bruno Marsa. Jest malutki, ale rusza się jak nikt. Uwielbia tańczyć. Zależy mu, by zawsze wypaść dobrze, próbuje choreografie ze swoimi tancerzami - mówi Nowakowska.

Bardzo ceni też Britney Spears. - Moim zdaniem zawsze świetnie się ruszała. Nie wiem, czy nie jest lepszą tancerką, niż piosenkarką. Tak się składa, że chodziłam w Nowym Jorku do tej samej szkoły, do której uczęszczała Britney - Professional Performing Arts School. Została tam legendą. Słyszałam, że bardzo dobrze radziła sobie na lekcjach tańca - opowiada.

Jeśli chodzi o bohaterów "Dance, Dance, Dance", Idę oczarował Robert Kupisz.

- Robert ma taką dobrą duszę. Jest myślicielem, ma tyle przemyśleń na temat świata. Rozmowy z nim są dla mnie bardzo inspirujące. Do tej pory znaliśmy się przelotnie z różnych imprez. Kojarzył mi się jako ktoś świetnie ubrany. A w tym programie poznamy też jego wnętrze - mówi Nowakowska.

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas