Ida Nowakowska pokazała przystojnego męża

Ida Nowakowska wyrasta na nową gwiazdę Telewizji Polskiej. Aktualnie możemy oglądać ją w programie „Dance, dance, dance”, gdzie pełni rolę jurorki.

Ida Nowakowska pokazała zdjęcie z mężem
Ida Nowakowska pokazała zdjęcie z mężemPiotr AndrzejczakMWMedia

Nowakowska w 2007 roku wzięła udział w "You Can Dance - Po prostu tańcz". Była wówczas absolwentką stołecznej Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej. Dziesięć lat później została jurorką w tym właśnie programie. W międzyczasie brała udział w konkursach tanecznych i zdobywała nagrody.

Tancerka na koncie ma też liczne występy na deskach Teatru Muzycznego Roma i Studio Buffo. Grała m.in. w musicalach "Metro", "Koty" czy "Romeo i Julia".

Od jakiegoś czasu Nowakowska regularnie pojawia się przed kamerami. Jest m.in. współprowadzącą programu "Bake Off - Ale ciacho!". Wzięła też udział w amerykańskim talent show pt. "The World’s Best".

Prywatnie 29-letnia tancerka i choreografka jest mężatką. W 2015 roku wyszła za Amerykanina Jacka Herndona. Para pilnie strzeże prywatności, ale ostatnio ich wspólne zdjęcie pojawiło się na instagramowym profilu Idy.

Czarno-białą fotkę z ukochanym tancerka opatrzyła wymownym podpisem:

- Mój mąż jest obietnicą tego, że zawsze będę miała najlepszego przyjaciela

Fani nie szczędzili parze komplementów. - Wygląda to jak zdjęcie z planu filmowego. Piękne czy - To zdjęcie i Wy wyglądacie jak z plakatu francuskiego filmu o miłości.

Zgadzacie się z nimi?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas