Iga Krefft w nowym domku przy lesie. Wokalistka pozuje w bikini

Iga Krefft spełnia się obecnie jako wokalistka. Jakiś czas temu gwiazda kupiła mały domek przy lesie, który teraz urządza. Kobieta wrzuciła na Instagrama zdjęcia w bikini, w którym pozuje na nowej białej kanapie.

Iga Krefft urządza obecnie swój nowy domek
Iga Krefft urządza obecnie swój nowy domekInstagram

Iga Krefft w bikini w nowym domu

Iga Krefft zyskała popularność już jako mała dziewczynka, występując w roli Uli w "M jak miłość". Obecnie kobieta stawia na karierę muzyczną, a jej twórczość jest doceniana zarówno przez krytyków jak i przez fanów.

Niedawno aktorka i wokalistka pochwaliła się na Instagramie, że kupiła mały domek niedaleko lasu. Krefft wyjawiła, że właśnie go urządza i wrzuciła na Instagrama zdjęcia w bikini na białej kanapie. Zdradziła także, że w tej chwili najbardziej potrzebuje klimatyzacji.

proces urządzania nadal trwa, ale już decydowanie jest baaaardzo domowo i kocham moją mini rezydencję - narazie lista zakupów się wydłuża, ale w pierwszej chwili KLIMATYZACJA. jezuuuuuuus te domki modułowe to nie potrzebują pieca żeby zamienić się w saunę, a po klimie wjeżdża lodówka i zmywaka bo zdecydowanie na myśl o zmywaniu ogarnia mnie lenistwo
napisała

Fani w bardziej niż na kanapę zwrócili uwagę na samą Krefft. W komentarzach pod postem pisali:

Brak słów i ta figura. Bogini....
Podwójnie tu gorąco

***

Zobacz również:

„Suknie marzeń Izabeli Janachowskiej”: Dlaczego czysta biel nie jest korzystna dla urody?Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas