Reklama

Reklama

Igor Herbut w roli taty: Jak sobie radzi?

Wokalista zespołu LemON opowiedział o rodzicielstwie i zaręczynach. W rozmowie z Wideoportalem przyznał, że prowadzi nocny tryb życia. Wówczas tworzy swoje piosenki. Jednak od narodzenia synka to się zmieniło.

 - Bardzo mi się fajnie układają myśli, więc często się budzę w nocy. Sięgam po notatnik bądź po telefon i po prostu zapisuję sobie myśli często.

- Teraz moje noce są trochę inne, ale poranki są niebywale piękne, bo gdy widzisz tego malucha, który się do ciebie uśmiecha to niczego innego nie potrzebujesz. Ja bardzo często mówiłem, że ja nie potrafię inspirować się radością.

- Często się inspirowałem melancholią, liryką, ambientem, przestrzenią. Ale teraz myślę, że znalazłem coś nowego i to mnie bardzo cieszy. Mam nadzieję, że będzie słyszalne na tej mojej solowej płycie - powiedział Herbut.

Reklama

Wiadomo, że artysta zaręczył się z producentką telewizyjną Małgorzatą Dacko. Jednak w tym przypadku jest oszczędny w słowach. Zobacz wideo!


#POMAGAMINTERIA

Emaus to wspólnota ludzi doświadczonych przez los. Niektórzy byli bezrobotni, inni stracili domy. Założyli wspólnotę, by razem pracować na godne życie. W czasach pandemii mają z tym jednak problemy. Pomóż im zarobić na swoje utrzymanie.

Sprawdź szczegóły >>

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!

x-news/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy