Ilona Krawczyńska. Kim jest prowadząca sylwestra Polsatu?

Ilona Krawczyńska to nowa gwiazda Polsatu, która będzie jedną z prowadzących tegorocznego sylwestra w tej stacji. Kim jest influencerka i czym zajmuje się w świecie mediów?

Ilona Krawczyńska (z lewej) z siostrą Mileną tworzą duet Siostry ADiHD
Ilona Krawczyńska (z lewej) z siostrą Mileną tworzą duet Siostry ADiHDŁukasz SzelągEast News

Ilona Krawczyńska. Siostry ADiHD

Ilona Krawczyńska jest w social mediach rozpoznawalna jako jedna z sióstr ADiHD. Kobieta prowadzi wraz ze swoją siostrą, Mileną, znane profile lifestylowe na Instagramie i TikToku. Na pierwszym portalu obserwuje ich ponad 250 tysięcy osób.

Młodsza z sióstr, Ilona, ma 29 lat i 175 centymetrów wzrostu.

Ilona Krawczyńska. Miss Polski

Zanim została influencerką, Ilona Krawczyńska startowała w konkursie Miss Polski w 2014 roku. Dostała się do finału, jednak nie udało jej się zwyciężyć. 

W tym roku Ilona powróciła na wydarzenie, tym razem w roli prowadzącej. Najwidoczniej sprawdziła się na tyle, by dostać szansę poprowadzenia kolejnych imprez.

Ilona Krawczyńska. Prowadząca

W przyszłym roku na antenie telewizji Polsat ma zadebiutować program "Farma", który Ilona Krawczyńska poprowadzi razem z Marceliną Zawadzką.

Ogłoszono także, że Krawczyńska będzie jedną z prowadzących tegorocznego sylwestra telewizji Polsat. Wśród prowadzących znaleźli się m.in. Patryk Cebulski czy Paulina Sykut-Jeżyna.

Jesienna ramówka Polsatu. Zobacz najnowszy spotPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas