Reklama

Iskra Lawrence w śmiałej, ciążowej sesji

Iskra Lawrence wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Modelka pokazała w mediach społecznościowych efekty ciążowej sesji.

Lawrence ma 29 lat i wiele sukcesów na koncie. Brytyjka na początku kariery usłyszała, że jest za gruba na modelkę. I choć faktycznie jej wymiary mocno odbiegają od tych wymaganych w świecie mody, wywalczyła dla siebie miejsce w tej trudnej branży. Co więcej, Iskra nie retuszuje swoich zdjęć i aktywnie angażuje się w akcje mające na celu zerwanie z nieprawdziwym wyobrażeniem o ludzkim ciele.

Modelka reklamowała m.in. luksusowe kostiumy kąpielowe, ubrania marki American Eagle Outfitters oraz kosmetyki. Lawrence bywa nazywana "Gigi Hadid XXL", ale docenia się także jej działania społeczne.

Reklama

Lawrence ogłosiła, że spodziewa się dziecka w listopadzie 2019 roku. Ojcem jest partner modelki - Philip Payne, który zajmuje się zawodowo pisaniem piosenek.

Teraz natomiast modelka pokazała zdjęcia z dość śmiałej, ciążowej sesji. Przyszła mama pozuje do nich w samych majtkach, piersi zasłaniając jedynie... muszelką. Fotografie są zmysłowe i czarno-białe.

Zobaczcie zresztą sami! Co myślicie o takiej pamiątce z okresu ciąży?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Iskra Lawrence

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy