Reklama

Reklama

Iza z "Królowych życia" miała groźny wypadek

Program „Królowe życia” cieszy się niesłabnącą popularnością. Największą gwiazdą formatu jest Dagmara Kaźmierska, ale inne uczestniczki depczą jej po piętach.

Jedną z nich jest Izabela Macudzińska - właścicielka butiku z luksusowymi ubraniami. Prywatnie od niedawna kobieta jest żoną Patryka Borowiaka, z którym jest związana od kilkunastu lat. Para ma córkę.

Niestety, doszły nas słuchy, że w niedzielę, 1 grudnia, Macudzińska miała groźny wypadek! Po tym jak kierowca BMW stracił panowanie nad samochodem, doszło do zderzenia aż czterech pojazdów. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Sama "królowa życia" dość szybko uspokoiła zaniepokojonych fanów. - Kochani, nie martwcie się wszyscy. Jesteśmy cali, nic nam nie jest. Dzięki Bogu to tylko tak się skończyło. Trochę tylko osłabieni i przestraszeni tym, co się wydarzyło - napisała w mediach społecznościowych.

Reklama

Zdjęcia z wypadku pojawiły się z kolei na Facebooku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaczorowie. - Na szczęście obyło się bez poważnych obrażeń - potwierdzili strażacy.

Tyle szczęścia, co pani Iza nie miała wspomniana Dagmara Kaźmierska, która uległa wypadkowi w maju tego roku. Kobieta była hospitalizowana i istniało ryzyko, że będzie skazana na wózek inwalidzki. Na szczęście rehabilitacja przynosi pożądany skutek i pani Dagmara porusza się samodzielnie, z pomocą kul.

Zobaczcie zdjęcia z kolizji, w której wzięła udział Macudzińska. Dobrze, że wszyscy wyszli z niej cało!INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Macudzińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje