Reklama

Izabella Krzan pokaże drzemiącą w niej chłopczycę

Jesienią, niezmiennie będziemy mogli oglądać ją w roli współprowadzącej "Koło Fortuny". Poza tym, wesprze Macieja Kurzajewskiego w nowej odsłonie programu "Czar par". Izabela Krzan cieszy się, że w końcu będzie mogła pokazać swoją osobowość.

W "Kole Fortuny" wielkie zmiany. Od 7 września do Izabelli Krzan, w roli nowego prowadzącego, dołączy Norbi. To nie jedyna nowość - w jesiennym sezonie widzowie show będą mogli podziwiać odświeżoną scenografię.

Norbi zamienił się programami z Rafałem Brzozowskim. Ten przejął jego obowiązki w "Jaka to melodia".

- Wydaje mi się, że taką główną różnicą między nimi jest to, że jednak Rafał w "Kole Fortuny" bardzo szedł w muzykę. Starał się śpiewać, bo żyje muzyką na co dzień. Z kolei Norbi jest osobą, która chce poznać uczestników. Jest bardzo z nimi zgrany. Przychodzi do nich już przed programem. Norbi jest typem rock'n'rollowca, który jest cały czas przebojowy i musi być go wszędzie dużo, ale w dobrym tego słowa znaczeniu - Krzan opowiada w rozmowie o swoim nowym telewizyjnym partnerze.

Reklama

- Ja i Norbi tworzymy drużynę olsztyniaków. Oboje jesteśmy z Olsztyna. Norbi wychowywał się na tym samym osiedlu, co mój tata. Mamy więc trochę wspólnych tematów - zdradza ciekawostkę.


Krzan będzie też mogła sprawdzić się jako prezenterka w powracającym po 23 latach kultowym programie "Czar Par". Programie, w którym przez 12 tygodni rywalizować będą ze sobą różne pary. W każdym odcinku zmierzą się ze spektakularnymi zadaniami.

- To jest taki program, w którym będę mogła pokazać więcej swojego charakteru, będą mogła bardziej być sobą. Może widzowie dostrzegą drzemiącą we mnie chłopczycę, a nie tylko tę dziewczynę na szpilkach i w krótkiej spódniczce. Pojawi się też szansa na nawiązanie relacji z uczestnikami - wyraża swoje nadzieje ta zwyciężczyni konkursu Miss Polonia 2016.

Krzan stworzy duet prezenterski z Maciejem Kurzajewskim. - Maciej zjadł zęby na prowadzeniu takich programów. Jest przeinteligentnym, zabawnym człowiekiem. Cieszę się, że będę mogła się od niego dużo nauczyć - deklaruje młoda gwiazda.

"Czar Par" będzie emitowany od piątku 20 września w TVP2.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Krzan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy