Reklama

Jacek Jelonek wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Stworzy męsko-męską parę!

Znany z programu "Prince Charming" Jacek Jelonek wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Będzie on uczestnikiem 13. edycji show Polsatu. Na tym jednak nie koniec. Stworzy on pierwszą w historii męsko-męską parę.

Jacek Jelonek w "Tańcu z Gwiazdami"

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" przyciąga miliony widzów przed telewizory. Każda edycja wzbudza ogromne emocje i ciekawość, kto tym razem zdobędzie Kryształową Kulę. 

Jesienią rusza 13. edycja programu Polsatu. W "Tańcu z Gwiazdami" wystąpi Jacek Jelonek. Model znany z "Prince Charming" spróbuje swoich sił na parkiecie i pochwali się tanecznymi zdolnościami. Tym razem w programie po raz pierwszy w Polsce wystąpi para jednopłciowa. Jacek Jelonek stworzy męsko-męski duet. 

Oficjalnie potwierdzono, że w "Tańcu z Gwiazdami" pojawi się również m.in. Ilona Krawczyńska, Maja Włoszczowska i Łukasz Płoszajski. 

Reklama

Kim jest Jacek Jelonek?

Jacek Jelonek pochodzi z Mazur. Z wykształcenia jest architektem krajobrazu, ale pracuje jako model w branży fashion. Wystąpił w randkowym reality show "Prince Charming". Dzięki niemu zyskał popularność, ale także poznał Oliwera, z którym jest w związku.

Model dobrze czuje się przed obiektywem. Jacek Jelonek ma na swoim koncie prace ze znanymi fotografami, a jego zdjęcia pojawiały się w popularnych czasopismach z całego świata.

Grono jego fanów się powiększa, dlatego też jest aktywny w mediach społecznościowych. Model regularnie publikuje posty i stara się być w stałym kontakcie z obserwatorami. 

***

Zobacz także:

Magda Mołek, gwiazda "Tańca z Gwiazdami", pozuje w stroju kąpielowym. Pod postem fala komentarzy!

Maffashion odpowiedziała na zarzuty internauty. Zasugerował, że modelka nie umie zadbać o swoje życie?

Agnieszka Włodarczyk zachwyciła stylizacją. "Bo matki od czasu do czasu też chcą wyglądać odrobinę lepiej"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Jelonek | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy