Reklama

Reklama

Jacek Stachursky zmienił styl

Jackowi Łaszczokowi znanemu jako „Stachursky” nie można odmówić charyzmy. Choć nie jest już tak popularny jak kilkanaście lat temu, wielu fanów wciąż bardzo go wspiera.

Stachursky sprzedał w ponad 700 tys. płyt i kaset! Na swoim koncie ma kilka złotych i platynowych płyt. Swego czasu jego hity grały największe rozgłośnie radiowe w Polsce.

Reklama

Karierę zaczynał w połowie lat 90. Najbliższe były mu nurty dace oraz pop. Największym uznaniem słuchaczy cieszyły się ballady Stachurskiego. Głośnym echem odbiła się też płyta "2009" zawierająca utwory "Dosko" czy "Jam jest 444".

Dziś Stachurski tworzy przede wszystkim w nurcie disco-polo. Chętnie pojawia się na festiwalach oraz imprezach organizowanych dla Polaków mieszkających za granicą.

Ostatnio pan Jacek przyszedł na 5. urodziny radia VOX FM. Na ściance zaprezentował się w przecieranych jeansach, katanie, puchowej kamizelce oraz czapce z daszkiem.

Musimy przyznać, że piosenkarz jest bardzo szczupły, co szczególnie widać na twarzy. Naszym zdaniem nie wygląda jednak na swoje 52-lata.

Zgadzacie się?

Dowiedz się więcej na temat: Stachursky

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje