Reklama

Reklama

Jak Małgorzata i Radosław Majdanowie będą świętować piątą rocznicę ślubu?

Małgorzata i Radosław Majdanowie w tym roku będą świętować piątą rocznicę ślubu. Jakie plany ma para na spędzenie tego wyjątkowego dnia?

Małgorzata Rozenek-Majdan wzięła ślub z Radosławem Majdanem we wrześniu 2016 roku w pięknej wilii w Konstancinie. Mówi się, że historia ich związku to gotowy materiał na scenariusz filmowy. Para poznała się w 2013 roku podczas premiery filmu "Mój biegun", na której Radosław od razu poprosił Małgosię o numer telefonu. Obydwoje mieli za sobą dwa małżeństwa i zgodnie stwierdzili, że "do trzech razy sztuka".

Małgorzata i Radosław Majdanowie: Plany na piątą rocznicę

W rozmowie z "Jastrząb Post" Małgorzata Rozenek-Majdan zapytana o plany na zbliżającą się piątą rocznicę ślubu z Radosławem Majdanem odpowiedziała: "Mamy teraz bardzo dużo odpalonych projektów i zastanawiam się, czy będziemy mieli czas inny poza tym, że napijemy się kawy leżąc trochę dłużej w łóżku, czy będziemy mieli czas żeby jakoś to świętować".

Celebrytka dodała też, że zawsze może liczyć na pomysłowość męża pod kątem niespodzianek i myśli, że tym razem też jej nie zawiedzie.

Reklama

Para spędza aktualnie czas wolny na wakacjach, na które udali się kamperem do Szwecji. Choć zazwyczaj wybierają ekskluzywne, pięciogwiazdkowe hotele, tym razem postanowili wraz z dziećmi udać się w niecodzienną podróż, którą Małgorzata starannie relacjonuje w swoich mediach społecznościowych.

Myślicie, że Radosław zaskoczy Małgorzatę z okazji piątej rocznicy ich ślubu?

Czytaj również: 

Cała prawda o poczynaniach Golców podczas lockdownu! 

Małgorzata Rozenek-Majdan w podróży! 

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radosław Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy