Reklama

Reklama

Rozedrgana Małgorzata Rozenek-Majdan w podróży!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan kochają podróże. Zazwyczaj wybierają ekskluzywne hotele i bajecznie drogie miejsca, ale nie tym razem! Rodzina Majdanów postanowiła zrezygnować ze wszelkich wygód i wybrać się do Szwecji kamperem!

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej drogie wakacje

 Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan ostatnio byli na długich wakacjach wraz z trójką dzieci w Meksyku. Cała rodzina bawiła się doskonale, a relację z tego wyjazdu można było oglądać na profilu gwiazdy w mediach społecznościowych. 

Fanów już nie zaskakiwały bajeczne miejsca i drogie hotele, w których bywała rodzina Majdanów. 

Po powrocie do Polski nie wytrzymali oni jednak długo w domu i postanowili wyruszyć na kolejne wakacje. Tym razem jednak ich podróż wywołała sensację. 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zaskoczyli fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zrezygnowali z podróżowania samolotem i wybrali sprawdzony sposób przemieszczania się - kamper. 

5-osobowa rodzina z czwórką psów postanowiła właśnie wybrać się w ten sposób na dwa tygodnie do Szwecji. Gosia pokazała pokazać swoim fanom cały proces pakowania rodzinnego auta na ten wyjazd. 

Emocji nie brakowała, a gwiazda traciła już nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Jednak w końcu udało się i Radosław Majdan właśnie pochwalił się zdjęciem już z trasy. 

Na zdjęciu widać uśmiechniętych małżonków i ich nowego członka rodziny - suczkę Francescę. Trzeba przyznać, że jak na gwiazdy jest to dość nietypowy pomysł na spędzenie wakacji, ale najwyraźniej Radosław czuje się doskonale w roli kierowcy kampera! 

W komentarzach fani życzyli całej rodzinie udanej wycieczki, bez komplikacji i złych przygód.

Reklama

***
Zobacz również: 

Małgorzata Rozenek-Majdan odchodzi ze stacji TVN? Te słowa nie pozostawiają złudzeń!

Małgorzata Rozenek-Majdan w basenie z owocami. Fani komentują!Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała umięśniony brzuch 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radosław Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy