Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień walczą o życie syna. Tragiczne wieści

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stepień zostali rodzicami w lipcu 2021 roku. Dla kobiety narodziny Oliwiera były najszczęśliwszym momentem życia, chociaż w tamtym momencie nie była już z piłkarzem. Teraz oboje mierzą się z dramatem, jaki dotknął małego Oliwierka. Okazało się, że chłopiec cierpi na nowotwór i właśnie rozpoczęła się walka o jego życie

Magdalena Stępień samotnie zajmowała się synkiem. Dziś walczy o jego życie
Magdalena Stępień samotnie zajmowała się synkiem. Dziś walczy o jego życie AKPA

Historia związku Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień

Fani Jakuba Rzeźniczaka uważnie śledzili jego związek z Magdaleną Stępień. Po rozstaniu z Edytą Zając, to właśnie u jej boku piłkarz znalazł szczęście. Gdy okazało się, że Magdalena jest w ciąży, posypały się gratulacje.

Syn Magdy Stepień i Jakuba Rzeźniczaka chory na nowotwór

Magdalena Stępień postanowiła powrócić do mediów społecznościowych 20 stycznia 2022 roku, publikując zdjęcie ze szpitala. W poście pod zdjęciem wyjaśniła wszystko, a fani nie potrafią do teraz uwierzyć w dramatyczne słowa. 

"Kochani... Znikając z mediów społecznościowych pragnęłam tylko spokoju dla siebie i dla mojego Synka. Niestety nie było mi to dane. Życie bywa przewrotne i na pewno Wiele i Wielu z Was tego doświadczyło. W tym również i ja. Jednak to z czym przyszło mi się zmierzyć to walka o życie mojego kochanego Synka. Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. 

Wiedziałam, że od tej pory będziemy mieli siebie i miłość, której nie da opisać się słowami. Jest dla mnie wszystkim. Nikt i nic nie jest ważniejsze od Niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę - nowotwór - bardzo rzadko występujący guz wątroby. Rozpoczynamy walkę, której areną jest szpital. Walkę o ŻYCIE. Oliwierek niebawem przejdzie chemioterapię, a później jeśli będzie taka możliwość będzie leczony chirurgicznie. Bardzo wierzę w to, że mój mały Wojownik będzie zdrowy, że będziemy cieszyć się życiem. Jedyne o co chce Was poprosić to modlitwa w intencji zdrowia mojego Kochanego Olisia. Płynie od Was taka dobra energia, że jeśli wszyscy połączymy się w modlitwie to na pewno stanie się cud" - napisała Magdalena Stępień, informując fanów o chorobie synka. 

Zdjęcie z małym Oliwierkiem opublikował także jego tata, Jakub Rzeźniczak. 

"Pokonamy tą straszną chorobę razem. Przesyłajcie dużo dobrej energii" - napisał pod zdjęciem malca piłkarz. 

W komentarzach pod zdjęciami, które opublikowali zarówno Magda, jak i Jakub, posypały się życzenia zdrowia dla Oliwiera.

Dla Magdaleny Stępień synek jest całym światem
Dla Magdaleny Stępień synek jest całym światem PodlewskiAKPA
PTSD po porodzie? Jak to możliwe?Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas