Reklama

Reklama

Jakub Tolak i Zosia Samsel o swojej podróży po Hiszpanii

Jakub Tolak znany jest szerszej publiczności z roli zakażonego wirusem HIV Daniela Rossa z serialu "Klan". Aktor był związany z produkcją aż 10 lat!

W 2008 roku postanowił na dobre rozstać się z fabułą serialu, który przyniósł mu olbrzymią sympatię widzów. Od tamtej pory zdarzyło mu się zagrać w kliku innych produkcjach (również w reklamie), zafascynował się muzyką, aż w końcu stwierdził, że nadszedł czas przewartościowania swojego życia.

Dziś Jakub Tolak jest szczęśliwym partnerem Zofii Samsel, z którą postanowił spędzić prawdopodobnie resztę życia (w planach mają nawet sekretny ślub). Jakub wraz z Zosią postanowili rzucić swoje dotychczasowe zobowiązania, wynajęli mieszkanie, w którym do tej pory żyli i ruszyli w świat.

Reklama

Niestety, koronawirus pokrzyżował im plany, więc musieli na chwilę zatrzymać się w Polsce. Czas ten wykorzystują na planowanie kolejnych etapów swojej podróży i drobne naprawy vana, którym się przemieszczają.

Para wydała również e-booka, z którym skrupulatnie dzielą się plusami i minusami życia w drodze.

Podczas lockdownu Jakub Tolak oświadczył się swojej ukochanej i wręczył jej bardzo nietypowy "pierścionek". Jak wyglądały zaręczyny pary? Zobacz wideo!


x-news/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy