Reklama

Reklama

Jakub Wesołowski nie dba o dietę

Aktor znany m.in. z serialu "Na Wspólnej" dba o swoją kondycję, ale nie dba o dietę. Jakub Wesołowski przyznaje, że choć jego żona gotuje zdrowo, on nadal stołuje się w fast foodach i jada chipsy. - W tym temacie nie jestem wzorem do naśladowania - mówi.

Jakub Wesołowski, aktor znany m.in. z takich seriali, jak np. "Na Wspólnej", "Komisarz Alex" czy "Strażacy" nie tylko biega, jest ambasadorem światowego biegu charytatywnego Wings For Life, bierze również udział w zawodach triathlonowych.

Reklama

- Każda inicjatywa, która ma na celu aktywizację nas, młodych, czy w ogóle ludzi do tego, żeby ruszyć się z kanapy i coś zrobić już warta jest uwagi" - przyznaje aktor.


Jak pokazują zdjęcia na jego Instagramie, Wesołowski gra również w koszykówkę. Słowem - aktor jest aktywny fizycznie i dba o formę.

Kondycja kondycją, ale okazuje się, że dbanie o formę nie idzie w parze z przestrzeganiem zdrowej diety.

 - Nie jestem ucieleśnieniem wszelkich możliwych cnót, co się tyczy zdrowego odżywiania niestety. Moja żona czyni ku temu jakieś działania i postępy, ale nadal jestem człowiekiem, który stołuje się w fast foodach i jada spore ilości chipsów. W tym temacie nie jestem wzorem do naśladowania - przyznaje w rozmowie Wesołowski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje