Reklama

Reklama

Jan Wieczorkowski: Po epidemii wrócę do teatru

Mimo, że eksperci wciąż nie podają nawet wstępnej daty wygaśnięcia epidemii, wielu z nas już marzy o tym, co zrobi gdy świat wróci do normalności. O planach na życie "po zarazie" specjalnie dla Interii, w ramach akcji #KiedyBędzieNormalnie, opowiada Jan Wieczorkowski.

Jan Wieczorkowski, jak wielu z nas, tęskni teraz za bardzo prozaicznymi czynnościami: wizytą w kawiarni, spotkaniem ze bliskimi, czy uprawianiem sportu. Nic więc dziwnego, że jedną z pierwszych rzeczy, jaką aktor planuje zrobić po wygaśnięciu epidemii jest właśnie wizyta w kawiarni. Później zaś, przyjdzie czas na pracę. - Wrócę do pracy, do teatru, między innymi do Teatru Kamienica, do dwóch spektakli: "Blef" i "Czarna Komedia" - mówi.

Na powrót ten z pewnością czekają też fani. Przypomnijmy, że drugi ze wspomnianych przez Wieczorkowskiego tytułów stał się bestsellerem Kamienicy. To sztuka wyreżyserowana przez Marcina Perchucia, skierowana do młodych osób, odsłaniająca tajniki wielkich biznesów. Jan wciela się tu w rolę Stanisława, którego bezsprzecznie pochłonął wir świata korporacji. Widowisko promuje dedykowany teledysk.

Reklama

Aktor dostrzega również pozytywne aspekty związane przymusową izolacją, jakiej obecnie jesteśmy poddawani. - Możemy przeczytać zaległe książki, obejrzeć seriale, możemy kontaktować się on-line z najbliższymi - wylicza aktor.

***

Artykuł powstał w ramach akcji portalu Interia #KiedyBędzieNormalnie, w której przedstawiciele świata kultury dzielą się z czytelnikami portalu swoimi refleksjami na temat obecnej sytuacji, zdradzają za czym tęsknią i czego im brakuje najbardziej, jak radzą sobie ze stresem oraz jakie mają plany na czas po pandemii.

W naszej akcji wzięli udział również:

Mariusz Czerkawski

Emilian Kamiński

Mateusz Damięcki

Łukasz Orbitowski

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy