Reklama

Reklama

Janet Jackson zmieniła wiarę na Islam

50-letnia piosenkarka oczekuje swojego pierwszego dziecka z mężem Wissamem Al Mana - którego poślubiła na prywatnej ceremonii w 2012 roku - i jej przyjaciele uważają, że artystka zmieniła całkowicie religię na wiarę, którą wyznaje jej mąż.

Jak donosi źródło gazecie The Sun: "Kiedy ona odwiedza rodzinę Wissama na Bliskim Wschodzie nie używa makijażu, przedłużenia włosów i nosi tradycyjne muzułmańskie ubrania.

Reklama

- Ona czuje, że znalazła dla siebie nową religię. Spędziła mnóstwo czasu, ucząc się o niej.

Przemiana artystki jest sporą zmianą po tym jak wcześniej pojawiła się toples na okładce magazynu Rolling Stone oraz przydarzył jej się wypadek z "obnażeniem"się na scenie w 2014 roku, podczas występu na Super Bowl, kiedy to Justin Timberlake zdarł z piosenkarki część jej stroju i obnażył jej sutek.

Jak dodaje źródło: - Czasy, kiedy Janet wyzywająco tańczyła oraz jest teksty dotyczące seksu, są przeszłością.

W międzyczasie zakochana para już zaczęła zastanawiać się nad wyborem imienia dla swojego dziecka.

Jak donosi źródło:

 - Janet jest silna, jej system odpornościowy jest w bardzo dobrej kondycji. Stara się nie przemęczać i dobrze się czuje. Stara się być zdrowa dla siebie i dla dziecka.

 - Modliła się o dziecko od bardzo dawna. Teraz już zastanawia się nad imieniem dla maleństwa.

Jak wynika z wypowiedzi kolejnego źródła, ciąża jest "najlepszą rzeczą", jaka kiedykolwiek przydarzyła się autorce hitu "Love Will Never Do".

Jak donosi:

 - Janet jest bardzo podekscytowana. Czuje się świetnie. Jest silna i nie może doczekać się maleństwa na świecie. Ona czuje, że jest to najlepsze, co ją w życiu spotkało.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje