Reklama

Reklama

Jennie Garth pokazała zdjęcia sprzed lat

Jennie Garth to aktorka znana głównie z roli Kelly Taylor w popularnym w latach 90. serialu "Beverly Hills 90210". W rolę lekko snobistycznej blondynki wcielała się przez dziesięć lat i w tym czasie zdążyła sobie zaskarbić sympatię widzów na całym świecie.

Dziś Jennie stawia głównie na rodzinę - swój wolny czas spędza z mężem i trzema córkami, ale od czasu do czasu pojawia się jeszcze na dużym ekranie. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w reebocie serialu "BH90210" oraz filmie "Zatańczmy jeszcze raz". Jennie jest również zapaloną kucharką, a w prowadzonej przez jej męża knajpce można spróbować jej autorskich deserów i ciast. 

Wczoraj na Instagramie gwiazdy pojawiły się fotki, które zachwyciły fanów. Jennie podzieliła się z nimi unikatowymi zdjęciami z przeszłości. Początkująca aktorka ubrana jest w denimowy zestaw - kurtkę i krótką spódniczkę, ale największe wrażenie robi kultowa fryzura lat 80. - blond tapir i nastroszona grzywka. 

"Mój pierwszy raz na Rodeo Drive. Moja przyjaciółka Rhonda, jej brat Rex i ich przezabawna mama Frankie Lou zabrali mnie na wycieczkę do Beverly Hills. Mieszkaliśmy wtedy w Arizonie. Z moimi wybałuszonymi oczami, wysprejowaną fryzurą, ubrana w spraną spódnicę i marynarkę byłam gotowa do akcji. Któż mógł sobie wtedy wyobrazić, że ten słynny kod pocztowy stanie się tak wielką częścią mojej przyszłości! Nigdy nie wiesz dokąd zaprowadzi cię życie" - napisała Jennie na Instagramie. 

Reklama

Co ciekawe, już w pierwszych odcinkach serialu Kelly Taylor daje się nam poznać jako wielka fanka Rodeo Drive, regularnie robiąca w tym miejscu luksusowe zakupy. Historia Jennie to faktycznie spełnienie amerykańskiego snu, nie sądzicie? 

***

Zobacz również:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje