Jennifer Aniston zachwyciła kreacją. Od serialowej Rachel trudno oderwać wzrok

Jennifer Aniston zachwyciła na wydarzeniu promującym nowy sezon serialu „The Morning Show”. Aktorka pojawiła się w czerwonej sukience podkreślającej figurę. Uwagę zwracała również nieco odświeżona fryzura gwiazdy.

Jennifer Aniston zachwyciła na wydarzeniu promującym serial "The Morning Show"
Jennifer Aniston zachwyciła na wydarzeniu promującym serial "The Morning Show"Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagicGetty Images

Spis treści:

  Jennifer Aniston zaskarbiła sobie sympatię widzów w roli Rachel w kultowym serialu "Przyjaciele". To właśnie ta rola otworzyła jej drzwi do dalszej kariery. Ostatnio Aniston zagrała m.in. w serialu "The Morning Show", w którym wciela się w rolę Alex Levy. Premiera pierwszego sezonu miała miejsce w 2019 roku.

  Teraz nadszedł czas na drugą odsłonę popularnego serialu. Aniston wzięła udział w evencie promującym produkcję i skupiła na sobie całą uwagę.

  55-letnia Aniston zachwyciła na premierze. Co za kreacja!

  Jennifer Aniston na tę okazję wybrała czerwoną, zmysłową sukienkę na ramiączkach w kwiatowe motywy. W kreacji uwagę zwracały również drapowania i dość głębokie rozcięcie. Sukienka w kształcie tuby podkreśliła zgrabną sylwetkę popularnej aktorki. Gwiazda dobrała do niej sandałki na obcasie w soczystym, czerwonym kolorze.

  Aniston nie zapomniała o odpowiedniej biżuterii - główną rolę odgrywał łańcuszek z czerwonym wisiorkiem. Aktorka zaprezentowała też nową fryzurę. Niedawno obcięła włosy do ramion - trzeba przyznać, że bob to dla niej wybór idealny.

  Jennifer Aniston zachwyca w czerwonej sukience
  Jennifer Aniston zachwyca w czerwonej sukienceGilbert Flores/Variety via Getty Images123RF/PICSEL

  Jak Aniston dba o formę? Stosuje kilka prostych zasad

  Uwagę zwracają nie tylko stylizacja i fryzura, ale również forma, w jakiej jest Jennifer Aniston. Fani często komplementują, że dla aktorki czas się zatrzymał.

  Jaką dietę stosuje? Złotą zasadą jest w jej przypadku unikanie produktów wysokoprzetworzonych i dosładzanych. W jednym z wywiadów sprzed lat wyznała, że je dużo świeżych warzyw i owoców, pije dużo wody i dba o to, by się wysypiać.

  Gwiazda nie kryje, że stosowana przez nią dieta wpływa pozytywnie na jej samopoczucie. Opiera się ona na zasadzie 9:1. 90 proc. spożywanych przez nią posiłków jest niskokalorycznych, a pozostałe 10 proc. to odstępstwa od diety. Na drugiej liście znajdują się dania czy produkty, z których Aniston nie chce zrezygnować - to m.in. domowa pizza.

  Aktorka stosuje też tzw. post przerywany - je przez osiem godzin dziennie, a przez szesnaście nie spożywa żadnych posiłków.

  Aniston dba też o regularną aktywność fizyczną. Gwiazda codziennie trenuje pod okiem trenerów - to zazwyczaj ćwiczenia oparte na ruchu funkcjonalnym i praca na sprzęcie oporowym. Jej treningi trwają minimum godzinę.

  Serialowa Rachel uwielbia też ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha, skakanie na skakance, ćwiczenia rozciągające. Lubi też spędzać czas na ściance wspinaczkowej. Aniston praktykuje też jogę.

  ***

  „Zbliżenia”. Marcin Szczygielski. Mistrz literatury dziecięcej i młodzieżowejINTERIA.PL
  INTERIA.PL
  Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
  Dołącz do nas