Reklama

Reklama

Jessica Simpson znalazła sposób na to, by nie stresować się tyciem. Wyrzuciła wagę

Miała już dość obsesyjnego dbania o wygląd i ciągłego przeżywania poczucia winy z powodu nadprogramowych kilogramów. Dlatego postanowiła skończyć z kontrolowaniem masy ciała, a żeby sobie w tym pomóc, pozbyła się wagi. „Chcę po prostu czuć się dobrze i móc zapiąć spodnie. A jeśli nie mogę ich zapiąć, sięgam po parę w większym rozmiarze. Mam w szafie każdy możliwy rozmiar” – zdradziła Jessica Simpson.

Zmieniająca się co kilka lat waga Jessiki Simpson budzi wśród jej fanów niemałe emocje. Aktorka, piosenkarka i projektantka mody wielokrotnie opowiadała w wywiadach o ciągłej walce, jaką toczy z własnym ciałem i wciąż powracającymi kilogramami. 

Jak wyjawiła w swojej książce "Open Book", która trafiła do księgarń w lutym zeszłego roku, od początku kariery czuła się zawstydzana ze względu na odbiegający od obowiązujących standardów wygląd. 

Po urodzeniu trójki dzieci okiełznanie zwiększającej się w błyskawicznym tempie nadwagi okazało się dlań nie lada wyzwaniem. 

Reklama

"W pewnym momencie stałam się znacznie cięższa od swojego męża. Ważyłam 117 kilogramów" - wyznała szczerze, goszcząc w programie "The Drew Barrymore Show".

Choć, jak sama stwierdziła, starała się, aby "cyferki na wadze jej nie definiowały", w pewnym momencie postanowiła zawalczyć o smukłą sylwetkę, a efekty tych zmagań zaprezentowała kilka miesięcy temu w mediach społecznościowych. 

Simpson opublikowała wtedy na Instagramie zdjęcia, na których doskonale widoczne były efekty imponującej wizualnej metamorfozy, którą przeszła. Fani nie kryli zachwytu, a ona sama chętnie tłumaczyła, jak udało jej się osiągnąć wymarzony cel - schudnąć 45 kilogramów. 

Skutecznym sposobem na zredukowanie wagi było sprawdzone połączenie niskokalorycznej diety i regularnych treningów opracowanych przez trenera personalnego. Każdego dnia pokonywała również dystans 14 tys. kroków.

Przestrzeganie tak rygorystycznych zasad z biegiem czasu stało się jednak dla gwiazdy zbyt uciążliwe. Jak zdradziła w programie "Today", jest już zmęczona obsesyjnym dbaniem o wygląd, liczeniem kalorii i nieustannym sprawdzaniem postępów w odchudzaniu. Aby więc poprawić sobie samopoczucie i uwolnić się od poczucia winy związanego z tyciem, postanowiła pozbyć się przedmiotu, który wpędzał ją w kompleksy. 

"Wyrzuciłam wagę. Chcę po prostu czuć się dobrze i móc zapiąć spodnie. A jeśli nie mogę ich zapiąć, sięgam po parę w większym rozmiarze. Mam w szafie każdy możliwy rozmiar" - przyznała szczerze Simpson. 

I dodała, że żałuje, iż nie wyrzuciła wagi wcześniej. Pomogłoby jej to bowiem szybciej zaakceptować siebie taką, jaka jest. I nie tracić czasu na przeżywanie stresu związanego z tym, że znów utyła.


PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje