Reklama

Reklama

Jill Biden pokazała udekorowany Biały Dom. Zrobiła to lepiej, niż Melania Trump?

Jill Biden w roli Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych sprawdza się od stycznia 2021 roku. To pierwsze jej Boże Narodzenie w Białym Domu, co jest okazją do pochwalenia się, jak udekorowała to miejsce. Wcześniej proces dekoracji nadzorowała poprzednia Pierwsza Dama - Melania Trump. Która z Dam poradziła sobie lepiej?

Jill Biden pochwaliła się świątecznymi dekoracjami

Joe Biden został prezydentem USA 20 stycznia 2021 roku. Niedługo minie rok odkąd wraz z żoną, Jill Biden, wprowadzili się do Białego Domu. 

To także ich pierwsze Boże Narodzenie w tym miejscu i jak nakazuje tradycja, właśnie ukończono proces dekorowania domu, by cieszył oko obecnych mieszkańców. 

To zadanie zawsze należało i wciąż należy do Pierwszych Dam, które odpowiadają za dobór ozdób i nadzorowanie procesu upiększania Białego Domu. 

Zarówno Michelle Obama, jak i Melania Trump chętnie chwaliły się efektami swoich prac. Podobnie jest w przypadku Jill Biden, która również pokazała jak w tym roku prezentuje się Biały Dom w świątecznym wydaniu. 

Trzeba przyznać, że robi on wrażenie! Jill zdecydowała się na ogromne choinki, które toną w dekoracjach. Podobnie girlandy, olbrzymia czerwona wstęga i równie imponujący wieniec zawieszony na froncie domu, są elementami, które tworzą niezapomniany klimat świąt. 

Reklama

Melania Trump poradziła sobie lepiej z tym zadaniem?

Trudno było jednak uniknąć porównań Jill do Melanii Trump, która znana była ze swoich ekscentrycznych pomysłów. Decydowała się na mocne elementy wystroju i często była za to krytykowana - pamiętne czerwone lub białe choinki miały swoich zwolenników i przeciwników. 

Teraz również można znaleźć głosy zarówno popierające styl Jill, jak i styl Melanii.

***

Zobacz również:

Barbara Kurdej-Szatan straci sporo pieniędzy przez skandal! Podano kwotę

Krzysztof Jackowski ujawnia, jakie będzie Boże Narodzenie! Wstrząsające słowa

Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jill Biden | Melania Trump

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje