Reklama

Reklama

Jill Biden przeszła zabieg stopy na Hawajach

Pierwsza Dama USA Jill Biden zraniła się w stopę na plaży na Hawajach i przeszła w czwartek zabieg medyczny - poinformował jej rzecznik Michael LaRosa. Lekarze usunęli jej pozostałości

Biden nadepnęła na ostry przedmiot podczas spaceru w miniony weekend na plaży na Hawajach. Uczestniczyła wówczas w spotkaniu przy grillu, zorganizowanym przez rodziny amerykańskich żołnierzy, stacjonujących na wyspach.

Żona prezydenta poddała się zabiegowi w Narodowym Wojskowym Centrum Medycznym im. Waltera Reeda. Podczas zabiegu był przy niej prezydent Joe Biden.

"Po zbadaniu rany przez personel medyczny nie jest jasne, jaki przedmiot spowodował zranienie" - powiedział LaRosa. "Rana jest teraz czysta, wolna od infekcji i oczekuje się, że dobrze się zagoi" - dodał.

Na Hawaje Jill Biden przybyła, wracając z Tokio, gdzie uczestniczyła m.in. w ceremonii otwarcia letnich igrzysk olimpijskich.

Reklama

Jill Biden. Już jest ikoną?

Jill Biden jest Pierwszą Damą od niedawna, a już zaskarbiła sobie sympatię opinii publicznej jako prawdziwa kobieta z klasą. Amerykanki pokochały jej prosty i elegancki styl. Nie dziwi więc, że Jill Biden pojawiła się na okładce "Vogue'a".

Pierwsza Dama na okładce tego kultowego czasopisma to powrót do tradycji, złamanej w ostatnich latach - redakcja nie zaprosiła poprzedniej Pierwszej Damy, Melanii Trump, do sesji zdjęciowej.

Jill Biden pozowała na okładce numeru z 20 lipca. Wystąpiła w granatowej sukience w kwiaty od Oscara de la Renty. 
* * *Przeczytaj też:

Prezydent Biden zerwał dla żony dmuchawiec

Na aukcję trafi kawałek tortu z wesela księżnej Diany i księcia Karola

Kolejny rozłam w rodzinie królewskiej! Królowa Elżbieta II jest załamana

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jill Biden | pierwsza dama USA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje