Reklama

Reklama

Joanna Horodyńska przeszła metamorfozę

Joanna Horodyńska chce uchodzić za wyrocznię w sprawach mody, trendów i stylu. Była modelka nie opuszcza żadnego pokazu!

Horodyńska karierę modelki w Warszawie rozpoczęła, gdy miała 18 lat. Pracowała także w Paryżu, gdzie przez kilka sezonów można było oglądać ją na wybiegach dużych marek. Pani Joanna nigdy nie miała problemów z nagością - trzykrotnie rozbierała się do "Playboya" i raz do "CKM-u".

Reklama

Od 2009 roku modelka i stylistka prowadzi program "Gwiazdy na dywaniku", w którym ocenia stylizacje polskich gwiazd z czerwonego dywanu. Na koncie ma też kolekcję dla jednej z marek bieliźniarskich oraz reklamy telewizyjne.

Horodyńska słynie ze stylu inspirowanego najnowszymi trendami. Jej stylizacje zawsze wzbudzają sensację - jedni chwalą ją za odwagę, inni krytykują za ślepe podążanie za modą.

Stylistki nie mogło zabraknąć na prezentacji najnowszej kolekcji duetu MMC. Pani Joanna postawiła na "total white look" i obszerną sukienkę. Jednak w oczy rzucała się przede wszystkim jej nowa fryzura.

Horodyńska ścięła włosy i zaprezentowała się w klasycznym, eleganckim bobie. Naszym zdaniem uczesanie zdecydowanie służy stylistce. 

Zgadzacie się?


Dowiedz się więcej na temat: Joanna Horodyńska | horodyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje