Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska-Dowbor szczerze o niedoskonałościach urody. "Nikt nie jest idealny"

Joanna Koroniewska-Dowbor za pośrednictwem instagramowego profilu dzieli się z fanami nie tylko zdjęciami, ale także swoimi przemyśleniami. Aktorka postanowiła poruszyć temat niedoskonałości urody i samoakceptacji. Co napisała?

Joanna Koroniewska-Dowbor, której popularność przyniósł serial "M jak miłość" cieszy się również ogromnym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwuje 614 tysięcy osób. To właśnie za jego pośrednictwem aktorka dzieli się swoją codziennością, zdjęciami z pracy, a także ujęciami z mężem.


Joanna Koroniewska-Dowbor kolejny raz poruszyła ważny temat i znów mogła liczyć na fanów, którzy w komentarzach chętnie wypowiedzieli swoje zdanie. Tym razem aktorka postanowiła odnieść się do kwestii niedoskonałości urody oraz tego, jak ważna jest samoakceptacja. 

Reklama


Aktorka od razy wyznała, że nikt z nas nie jest idealny, a w związku z tym Joanna Koroniewska-Dowbor potrafi docenić swoje zalety i przy tym nie mieć kompleksów z powodu niedoskonałości. Przy okazji zapytała fanów, czy potrafią mówić głośno o swoich mankamentach.


Czytaj więcej:

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor ujawniają prawdę o związku

Są po 50-tce i zachwycają stylem. Prawdziwe ikony!

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała zdjęcie z wakacji. Wygląda jak nastolatka!

Czym najchętniej zajada się Kasia Tusk?

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje