Reklama

Joanna Koroniewska-Dowbor z rodziną za granicą. Tam spędzą Boże Narodzenie!

Joanna Koroniewska-Dowbor za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się, że właśnie opuszcza kraj i Święta Bożego Narodzenia wraz z rodziną zamierza spędzić poza granicami Polski.

Joanna Koroniewska-Dowbor regularnie publikuje posty na instagramowym profilu, który obserwuje 625 tys. osób. To właśnie z mediów społecznościowych można się dowiedzieć co słychać u aktorki. 

Aktorka jest w szczęśliwym związku z Maciejem Dowborem i razem wychowują dwie córki - Janinę i Helenę. Jak się okazuje, cała rodzina właśnie przebywa w Hiszpanii, gdzie zamierzają spędzić Święta Bożego Narodzenia. 

O wyjeździe Joanna Koroniewska-Dowbor poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Pierwszy raz Święta w ciepłym" - napisała na Instagramie i przy okazji opublikowała zdjęcie z córką.

Reklama

Aktorka nie zdradziła od razu, że leci z rodziną do słonecznej Hiszpanii. Fani spekulowali, że może to być Meksyk, Zanzibar lub Malediwy. 

Joanna Koroniewska-Dowbor szybko jednak rozwiała wątpliwości i opublikowała kilka ujęć z jednej z hiszpańskich plaż. Chociaż temperatura nie pozwala, by wygrzewać się na słońcu w bikini, to widać, że tegoroczne święta u Dowborów będą niezapomniane. 

Czytaj więcej:

Harry porzucił Megan?! Wyjechał z dziećmi przed świętami

Karolina Bielawska. Kim jest polska kandydatka do tytułu Miss World?

Edyta Olszówka kończy 50 lat!

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | Maciej Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy