Reklama

Joanna Krupa gości podejmuje... daniami zamówionymi w restauracji

Joanna Krupa przyznaje, że nie zna się na gotowaniu, ale - choć wolny czas woli poświęcić swoim psom oraz mężowi - chciałaby nauczyć się gotować. A co jeśli wpadają niezapowiedziani goście? - Wtedy zamawiam jedzenie na telefon - mówi celebrytka.

Joanna Krupa - modelka znana z roli jurorki i prowadzącej w programie "Top model" oraz zamiłowania do zwierząt - zdradza PAP Life, że w domu nie gotuje.

 - Nie mam i nigdy nie miałam pasji do gotowania - przyznaje Krupa. Zaznacza jednak, że na śniadanie potrafi zrobić sobie jajecznicę albo zdrowego shake'a proteinowego.

Celebrytka chętnie nauczyłaby się gotować dania, które są szybkie i łatwe do zrobienia. Jednak poza brakiem pasji do gotowania - jak sama przyznaje - brakuje jej jeszcze czegoś - czasu.

 - Wolny czas wolę poświęcić na co innego, np. na zabawę z moimi psiakami, spacer z nimi albo jakieś wyjście z mężem - wylicza Krupa.

Reklama

A co w sytuacji, kiedy do domu wpadają niezapowiedziani goście i wypada im coś podać?

 - Wtedy pytam ich, na jakie jedzenie mają ochotę - chińskie? japońskie? - i... dzwonimy do restauracji i zamawiamy - śmieje się Krupa. PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama