Joanna Liszowska w naturalnym wydaniu. Siwe włosy i brak makijażu

Joanna Liszowska inspiruje Polki. Aktorka niedawno opublikowała na Instagramie bardzo naturalny kadr. Pokazała fanom, jak wygląda z burzą siwych loków. Odwaga gwiazdy bardzo spodobała się jej obserwatorkom. W komentarzach pod postem nie brakuje komplementów i słów uznania. „Wreszcie ktoś się odważył pokazać naturę” - stwierdziła jedna z fanek Joanny Liszkowskiej.

Joanna Liszowska. Znakiem rozpoznawczym 44-letniej artystki od zawsze były bujne loki
Joanna Liszowska. Znakiem rozpoznawczym 44-letniej artystki od zawsze były bujne lokiPiętka MieszkoAKPA

Gwiazdy coraz częściej sprzeciwiają się kultowi młodości lansowanemu w mediach i social mediach. Decydują się na eksponowanie oznak starzenia, w tym siwych kosmyków. Andie MacDowell, Gwyneth Paltrow, Diane Keaton, Hilarie Burton już dawno zapomniały o koloryzacji włosów. Na czerwonym dywanie dumnie prezentują siwiznę. Dojrzałość zaczyna być ceniona także w Polsce. Katarzyna Herman czy  Danuta Stenka również nie boją się pokazywać naturalnego oblicza. Do grona sławnych kobiet, dumnych ze znaków dojrzałości dołączyła także Joanna Liszowska.

Joanna Liszowska dumnie prezentuje siwiznę

Joanna Liszowska po raz pierwszy zaprezentowała się fanom w naturalnej wersji na początku pandemii. Znakiem rozpoznawczym 44-letniej artystki od zawsze były bujne loki. Aktorka postanowiła zrezygnować z koloryzacji włosów. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie ze srebrnymi kosmykami. Pod postem napisała, że chociaż jest przygotowana na różne, także nieprzyjemne komentarze, nie zamierza poddawać się presji. Akceptuje bowiem siebie i swoją siwiznę.

Aktorka wytrwała w swoim przekonaniu. Niedawno opublikowała kolejne zdjęcie w naturalnej wersji. Dumnie zaprezentowała srebrne odrosty i postawiła na zupełny brak makijażu. "Silver Fox" - napisała pod postem żartobliwie.

Jak zareagowali obserwatorzy Joanny Liszowskiej? Niektóre komentarze zadziwiają

Joanna Liszowska w srebrnych kosmykach wygląda fenomenalnie. Na zdjęciu,  które opublikowała na Instagarmie jest promienna i radosna. Kadr spodobał się zdecydowanej większości użytkowników. Pod postem gwiazdy zaroiło się od komplementów. "Naturalność, kobiecość, uśmiech to jest to" - napisała jedna z obserwatorek. "Najpiękniejsza" - zgodziła się inna.

Niestety, nie wszystkie komentarze pod postem Joanny Liszowskiej, na którym prezentuje siwiznę, są aż tak entuzjastycznie. Niektórzy użytkownicy Instagrama zasugerowali aktorce, że powinna wrócić do blondu i zafarbować włosy.

"Korzystniej było Pani w blondzie. Ta naturalność dodaje lat" - zaznaczyła  jedna z obserwatorek  gwiazdy.  "Niestety włosy postarzają, ale piątka za odwagę" - zgodziła się kolejna.

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 40: Michał SzczygiełINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas