Reklama

Joanna Moro pokazała swój poranny rytuał... w negliżu!

Joanna Moro uwielbia relaks na łonie natury. Ostatnio spędziła czas na Mazurach, a intymnymi zdjęciami z wypoczynku podzieliła się na swoim Instagramie.

Aktorka, którą znamy m.in. z seriali "Blondynka" oraz "Anna German. Tajemnica białego anioła", ostatnie tygodnie spędziła nad polskim morzem. Wyjazd relacjonowała na bieżąco na swoim Instagramie, gdzie pochwaliła się z fanom cudownymi widokami i filmikami z plaży w Jantarze. Co smutne, oprócz pięknej przyrody natrafiła także na sterty śmieci. Moro nie kryła swojego rozczarowania, bo przyroda jest bliska jej sercu. 

Reklama

Po nadmorskim wypoczynku przyszedł czas na Mazury. Aktorka postanowiła w pełni wykorzystać tamtejszy niepowtarzalny klimat i wstawała skoro świt, aby móc celebrować swój poranny rytuał. Podzieliła się tym ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na zdjęciach, które opublikowała jest zupełnie naga! 

Moro wygląda na bardzo zadowoloną - widać, że natura i medytacja wspaniale na nią wpływają. W komentarzach pod zdjęciem fani nie szczędzili słów zachwytu. 

Zdjęcia zostały najprawdopodobniej zrobione przez męża aktorki - Mirosława Szpilewskiego, za którego wyszła w 2003 roku. Para doczekała się dwóch synów i córeczki, która urodziła się na początku tego roku.

 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy