Reklama

Joanna Opozda załamana cierpieniem psów. Przestrzega fanów

Joanna Opozda ostatnio skupia się na wychowywaniu małego Vincenta. Nie zapomina również o swoim piesku. Dzisiaj aktorka musiała odwiedzić z nim weterynarza, gdzie była świadkiem dramatycznego zdarzenia.

Joanna Opozda załamana śmiercią psa

Joanna Opozda jest nie tylko szczęśliwą mamą kilkumiesięcznego synka Vincenta. Aktorka posiada również pieska - szpica miniaturowego o imieniu Marylin. Pod jej opieką suczce niczego nie brakuje, jednak nie wszystkie zwierzęta mają tyle szczęścia.

Gwiazda była dzisiaj ze swoim psem u weterynarza z powodu zranienia łapki. Na instagramowej relacji Opozda opisała sytuację, której była tam świadkiem. Nie ukrywała, że zdarzenie bardzo ją poruszyło i doprowadziło do łez.

W kolejnym instastory Opozda przestrzegła swoich obserwujących, którzy są właścicielami psów, przed trutkami rozpylonymi na trawie.

Reklama

Aktorka nie zapomniała również o dzisiejszym święcie - Dniu Psa. Wstawiła post, w którym apeluje o szczególną troskę o zwierzęta w okresie letnim. "Pamiętajcie, żeby dbać o zwierzaki - zwłaszcza w te upały... Jeśli widzicie psa przy budzie, na łańcuchu, w pełnym słońcu, bez wody - reagujcie..." - napisała Opozda.

***

Zobacz również:

Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"

Katarzyna Zdanowicz - prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy