Jodie Foster jest mylona z Helen Hunt

Dwukrotna zdobywczyni Oskara wyjawiła, że jest zdziwiona faktem, iż jest permanentnie mylona z 52-letnią aktorką, zaznaczając, że Helen jest od niej znacznie wyższa.

W rozmowie z Daily Mail Australia powiedziała:- Mnóstwo razy mylono mnie z Helen Hunt i odwrotnie. Zawsze o tym rozmawiamy, kiedy mamy okazję się spotkać.

- To dziwne, ponieważ ona jest ode mnie o wiele wyższa, a naszą jedyną wspólną cechą jest fakt, iż obie mamy przedziałek po tej samej stronie.

Śmieszna pomyłka wyszła na światło dzienne dopiero niedawno, kiedy barista w Starbuck'sie, obsługując Helen, napisała na jej kubku "Jodie".

Po zajściu artystka napisała na swoim Twitterze: - Zamówiłam kawę w @Starbucks i zapytałam baristę, czy podać swoję imię, na co kobieta puściła mi oczko mówiąc "Znamy cię".

W międzyczasie Jodie - która pracowała nad nowym serialem - trillerem 'Money Monster', opowiadającym o korupcji na Wall Street - stwierdziła ostatnio, iż Amerykanie mają bardzo "dziwną relację" z pieniędzmi.

Podczas wypowiedzi na temat swojego nowego filmu, hollywoodzka gwiazda powiedziała: - Film opowiada o bardzo dziwnej relacji Ameryki z pieniędzmi. To bardzo dziwacznie amerykańskie. Bardzo ciężko jest nam oddzielić wartość człowieka od stanu jego posiadania, ponieważ nie mamy arystokracji.

- Każda generacja musi się stworzyć na nowo. W naszym kraju nie dziedziczy się swojej wartości, co oznacza tę permanentną presję. Jeśli nie jesteś bogaty i sławny lub nie posiadasz majątku, nie wiesz ile jesteś wart.

Bang Showbiz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje