Jodie Foster jest mylona z Helen Hunt

Dwukrotna zdobywczyni Oskara wyjawiła, że jest zdziwiona faktem, iż jest permanentnie mylona z 52-letnią aktorką, zaznaczając, że Helen jest od niej znacznie wyższa.

Jodie Foster i Helen Hunt
Jodie Foster i Helen HuntGetty Images

W rozmowie z Daily Mail Australia powiedziała:- Mnóstwo razy mylono mnie z Helen Hunt i odwrotnie. Zawsze o tym rozmawiamy, kiedy mamy okazję się spotkać.

- To dziwne, ponieważ ona jest ode mnie o wiele wyższa, a naszą jedyną wspólną cechą jest fakt, iż obie mamy przedziałek po tej samej stronie.

Śmieszna pomyłka wyszła na światło dzienne dopiero niedawno, kiedy barista w Starbuck'sie, obsługując Helen, napisała na jej kubku "Jodie".

Po zajściu artystka napisała na swoim Twitterze: - Zamówiłam kawę w @Starbucks i zapytałam baristę, czy podać swoję imię, na co kobieta puściła mi oczko mówiąc "Znamy cię".

W międzyczasie Jodie - która pracowała nad nowym serialem - trillerem 'Money Monster', opowiadającym o korupcji na Wall Street - stwierdziła ostatnio, iż Amerykanie mają bardzo "dziwną relację" z pieniędzmi.

Podczas wypowiedzi na temat swojego nowego filmu, hollywoodzka gwiazda powiedziała: - Film opowiada o bardzo dziwnej relacji Ameryki z pieniędzmi. To bardzo dziwacznie amerykańskie. Bardzo ciężko jest nam oddzielić wartość człowieka od stanu jego posiadania, ponieważ nie mamy arystokracji.

- Każda generacja musi się stworzyć na nowo. W naszym kraju nie dziedziczy się swojej wartości, co oznacza tę permanentną presję. Jeśli nie jesteś bogaty i sławny lub nie posiadasz majątku, nie wiesz ile jesteś wart.

Wstydliwe zdjęcia gwiazdINTERIA.PL
Jodie Foster
Jodie FosterSplash NewsEast News
Bang Showbiz
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas