Reklama

Reklama

Jodie wzięła tajny ślub?

Fani Jodie Foster (52) od kilku dni mówią tylko o tym! Wszystko z powodu zdjęcia, jakie opublikował jeden z amerykańskich magazynów. Widać na nim, że partnerka aktorki nosi obrączkę.

Przez lata jej życie osobiste owiane było tajemnicą. Bo Jodie Foster jak ognia strzegła swojej prywatności. Nigdy nie ujawniła, kim jest ojciec jej dwóch synów, ani nie pokazała się publicznie w towarzystwie ukochanej osoby. A jednak od kilku dni to właśnie jej życie uczuciowe jest na ustach wszystkich. Zagraniczne media informują, że gwiazda prawdopodobnie wzięła sekretny ślub z partnerką.

Plotki o tym, że aktorka jest lesbijką, krążyły od lat. Jednak Jodie potwierdziła je dopiero rok temu, podczas gali wręczania Złotych Globów. Aktorka odebrała wtedy nagrodę Cecila B. DeMille’a za całokształt twórczości. Dziękując za wyróżnienie, poruszyła zebranych do łez swoim wyznaniem: "Gdybyście od dziecka byli osobami publicznymi, gdybyście musieli walczyć o to, aby poczuć, że macie normalne, własne, uczciwe życie - wtedy również zaczęlibyście cenić prywatność ponad wszystko inne. (...)

Reklama

Kochajcie ludzi i bądźcie przy nich. Nie ma możliwości, żebym stojąc tutaj, nie wyraziła swojego uznania dla jednej z największych miłości mojego życia. Moja była partnerka, lecz prawdziwa bratnia dusza, moja ukochana najlepsza przyjaciółka od 20 lat, Cydney Bernard. Jestem dumna z nowoczesnej rodziny, którą razem stworzyłyśmy", powiedziała. Dla wszystkich stało się jasne, że Jodie już nie ma ochoty ukrywać swojej orientacji.

Mimo że związek z Cydney, o którym mówiła, rozpadł się przed laty. W tym czasie aktorka była już zakochana w koleżance po fachu, Alexandrze Hedison (44). W wywiadzie, jakiego udzieliła wkrótce po tym "Entertainment Weekly", powiedziała o nowej ukochanej: "To była miłość od pierwszego wejrzenia".

Jeśli wierzyć zagranicznym mediom, obaj synowie Jodie, Charles i Kit, zaakceptowali partnerkę matki. A Jodie wygląda na bardzo szczęśliwą. Ostatnio paparazzi przyłapali panie na lotnisku w Los Angeles. I Foster, i Hedison miały na palcach obrączki.

Czy prawdą jest więc, że gwiazda wzięła sekretny ślub? Tego zapewne dowiemy się już niebawem. Bo wygląda na to, że słynąca do niedawna z dyskrecji Jodie zmieniła front i już nie wstydzi się publicznie okazywać swoich uczuć.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje