Reklama

Reklama

Johnny Depp był sprawcą przemocy domowej?

Johnny otrzymał zakaz zbliżania się do Amber (30 l.) na mniej niż 90 metrów.

Prawniczka Johnny'ego Deppa twierdzi, że Amber Heard pomówiła aktora o przemoc domową ze względów finansowych

Johnny otrzymał zakaz zbliżania się do Amber (30 l.) na mniej niż 90 metrów po tym, jak aktorka wniosła o takowy zakaz zarzucając aktorowi występującemu w filmie "Pakt z diabłem", że znęcał się nad nią fizycznie. Mimo to prawniczka Johnny'ego twierdzi, że jest to jedynie pomówienie, a Amber chce wyciągnąć pieniądze od aktora.

Według "Entertainment Tonight" Laura Wasser, która reprezentuje Johnny'ego (52 l.) oświadczyła w dokumentach sądowych: - Amber chce zapewnić sobie szybsze zabezpieczenie finansowe, pomawiając mojego klienta.

Amber wniosła o alimenty po złożeniu papierów rozwodowych, ale Johnny zawnioskował o odrzucenie pozwu alimentacyjnego.

Aktor znany z filmu "Piraci z Karaibów", którego majątek szacuje się na około 400 milionów dolarów, prawdopodobnie odmówił płacenia Amber alimentów.

Para nie podpisała intercyzy przed zawarciem małżeństwa w lutym 2015 roku. Johnny i Amber pobrali się w Los Angeles, a druga ceremonia odbyła się na Bahamach.

Amber twierdzi, że boi się Johnny'ego Deppa, a w pisemnym oświadczeniu, które złożyła w sądzie, napisała, że w ciągu małżeństwa trwającego 15 miesięcy padła ofiarą 'długotrwałej przemocy emocjonalnej, słownej i fizycznej'.

Według magazynu "Variety" Amber napisała: - Podczas trwania naszego małżeństwa Johnny znęcał się nade mną słownie i fizycznie. Padłam ofiarą długotrwałej przemocy emocjonalnej, słownej i fizycznej, która przejawiała się wrogim i poniżającym zachowaniem wobec mnie za każdym razem, gdy kwestionowałam jego autorytet lub nie zgadzałam się z nim.

- Żyję w ciągłym strachu, że Johnny wróci do naszego domu, aby mnie terroryzować zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie.

Była para poznała się w 2011 roku na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem".

Johnny rozwiódł się w 1985 roku ze swoją pierwszą żoną po dwóch latach małżeństwa, a w 2012 roku rozstał się po 14 latach związku z francuską aktorką Vanessą Paradis, z którą ma córkę Lily Rose (16 l.) i 13-letniego syna Jacka.

Amber była wcześniej w trzyletnim związku z dziewczyną - Tasyą van Ree, z którą rozstała się w 2011 roku.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy