Jola Mróz z "Warsaw shore" urodziła

Wydawać by się mogło, że uczestniczki programu „Warsaw shore: Ekipa z Warszawy” są zainteresowani wyłącznie imprezowaniem. Okazuje się jednak, że niektóre z nich zostały już mamami! Ostatnio do tego grona dołączyła Jola Mróz.

Jola Mróz została mamą
Jola Mróz została mamąKamil PiklikieiwczEast News

Świeżo upieczona mama nie zabawiła w kontrowersyjnym show długo, ale dała się zapamiętać jako osoba bez zahamowań. Kobieta nie miała żadnego problemu, by uprawiać seks przed kamerami. Z domu ekipy została zaś wydalona z powodu bardzo agresywnego zachowania - w ataku szału zaatakowała byłego kochanka butem na wysokim obcasie i zraniła go kilkukrotnie do krwi.

Mróz cały przebieg ciąży relacjonowała na swoim instagramowym profilu, który śledzą w tym momencie aż 133 tys. użytkowników.

Kobieta przyznała m.in., że potomka wychowa sama, ponieważ biologiczny ojciec dziecka odszedł od niej, gdy tylko dowiedział się o ciąży.

Mała Mia przyszła na świat 18 października, a gratulacje z okazji narodzin dziecka złożyła Joli także inna matka z programu MTV: Eliza Trybała, która ma dwie córki z Pawłem "Trybsonem" Trybałą, którego poznała właśnie w "Warsaw shore".

Sama Mróz napisała pod zdjęciem z córką:

- Córeczko... Dziękuję Bogu, że tak to wymyślił. Dziękuję, że to właśnie ty jesteś moim dzieckiem.

Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Tamara Arciuch i Bartosz Kasprzykowski w "Demakijażu"
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas