Reklama

Julia Jaroszewska prawie naga w wannie! "Kobieta nie z tej planety"

Julia Jaroszewka nie przestaje zaskakiwać na Instagramie. Poza licznymi zdjęciami w bieliźnie czy bikini, ostatnio pokusiła się na ujęcie, które wzbudziło ogromny zachwyt wśród internautów. Pokazała bowiem jak relaksuje się w wannie!

Julia Jaroszewska robi wielką karierę

Julia Jaroszewska popularność zyskała dzięki udziale w drugiej edycji programu "Projekt lady" emitowanego w roku 2017 przez stację TVN. W show Julia zaszła bardzo daleko - aż do finału. Szybko zyskała sympatię widzów, a po zakończeniu swojej przygody z programem zajęła się rozwijaniem swojej największej pasji jaką jest śpiewanie. Na YouTube pojawiają się już od wielu lat teledyski z jej singlami, które cieszą się dużą popularnością. Julia nierzadko też koncertuje, a na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Poza tym 28-letnia Jaroszewska próbuje ostatnimi czasy swoich sił w MMA pod szyldem organizacji Elite Fighters. 

Reklama

Od zakończenia "Projektu lady" minęło już sporo czasu, a na przestrzeni tych lat Jaroszewska przeszła ogromną metamorfozę. Schudła, upiększyła swoją twarz, a dziś jest również gwiazdą Instagrama. Jej konto obserwuje obecnie 104 tys. internautów - artystka regularnie zamieszcza tam posty, w których pokazuje również odrobinę swojego prywatnego życia. 

Z Instagrama Jaroszewskiej wiemy m.in., że jest szczęśliwie zakochana. Poza tym piosenkarka chętnie bierze udział w różnych sesjach zdjęciowych, których efekty możemy podziwiać właśnie na Instagramie. 

Julia Jaroszewska zapozowała w wannie

Ostatni post opublikowany przez Jaroszewską wzbudził niemałe emocje wśród fanów. Gwiazda bowiem zamieściła zdjęcie, na którym prawie naga leży w wannie pełnej wody. Widać jedynie sznureczek od stringów, a wyżej zakrywa się ręką. 

Fani są zdania, że modelka prezentuje się doskonale - w komentarzach zostawiają mnóstwo komplementów i nie kryją zachwytów.

Jak widać, była uczestniczka "Projektu lady" ostatnim zdjęciem wzbudziła jeszcze większe zainteresowanie użytkowników Instagrama. Być może skłoni ją to do częstszych sesji zdjęciowych? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Jaroszewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy