Julia Wieniawa zmieniła fryzurę

Julia Wieniawa ma zaledwie 21 lat, a już jest jedną z najpopularniejszych kobiet w Polsce. Jej instagramowy profil śledzi 1,6 mln użytkowników!

Julia Wieniawa jest dla wielu nastolatek wzorem do naśladowania
Julia Wieniawa jest dla wielu nastolatek wzorem do naśladowaniaVIPHOTO/EAST NEWS East News

Wieniawa zdobyła rozpoznawalność dzięki sitcomowi "Rodzinka.pl", w którym grała od 2012 roku. Jeszcze głośniej zrobiło się o niej za sprawą związku z Antkiem Królikowskim. Para spędziła wspólnie dwa lata i w tym czasie chętnie bywali razem na branżowych imprezach i opowiadali o łączącym ich uczuciu.

Julia ma na swoim koncie także role w serialach "Zawsze warto", "W rytmie serca" czy "Za marzenia" oraz w filmach "Kobiety mafii" czy "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Singiel "Nie muszę", który wypuściła w 2018 roku spotkał się z ciepłym przyjęciem krytyków i słuchaczy.

Młoda gwiazda jest inspiracją dla wielu polskich, nastoletnich dziewczyn. Reklamowane przez Wieniawę ubrania czy kosmetyki wyprzedają się na pniu.

Do tej pory Wieniawa była wierna jednemu uczesaniu i kolorowi włosów. Teraz postanowiła jednak nieco zaszaleć i skróciła długie kosmyki oraz rozjaśniła je mniej więcej od połowy długości. Jakby tego było mało, zdecydowała się też na naturalne loki.

Efekt końcowy zachwycił internautów, którzy nie szczędzili Julii komplementów. "Petarda", "Cudowne włosy i makijaż. Uwielbiam twoją subtelność" czy "Bosko! Niesamowicie" - pisali.

Zgadzacie się z nimi?

Magda Wójcik: Czułam się, jak w domu Wielkiego BrataNewseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas