Reklama

Julia Wróblewska w objęciach chłopaka

Julia Wróblewska nie zamierza kryć się ze swoim szczęściem – 21-latka od kilku miesięcy jest zakochana. Ostatnio pochwaliła się szczególnym zdjęciem z chłopakiem.

Wróblewska była swego czasu najpopularniejszą aktorką dziecięcą w Polsce. Jako 6-latka zagrała w filmie "Tylko mnie kochaj" u boku Macieja Zakościelnego, później były trzy części "Listów do M." oraz serial "M jak miłość".

Następnie na kilka lat zniknęła z ekranu, by powrócić jako uczestniczka programów rozrywkowych: m.in. Celebrity Splash!, "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" oraz reality-show "Agent - Gwiazdy".

Młodziutka gwiazdka zaliczyła kilka gaf, nie spływały też do niej interesujące propozycje zawodowe. Kilka miesięcy temu Wróblewska przyznała, że zmaga się z depresją.

Reklama

W walce z chorobą od niedawna wspiera ją ukochany Krzysztof. Wróblewska zdradziła, że swojego chłopaka zna jeszcze z czasów podstawówki, ale parę tworzą dopiero od marca.

Długowłosy blondyn jest zapalonym sportowcem i studentem warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ostatnio obronił na tej uczelni tytuł licencjata, a zdjęciami z pracą dyplomową pochwaliła się w mediach społecznościowych dumna Julia.

Pod zdjęciem, na którym obejmuje chłopaka, napisała:

- Licencjat obroniony! Zdał na dwie 5!

W komentarzach nie brakowało gratulacji, a głos postanowiła zabrać też mama Julii, która napisała:

- Gratulacje od "teściowej". 

Przyłączamy się do gratulacji i życzymy dużo szczęścia!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wróblewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy