Julia Wróblewska w wieczorowej sukni

Fundacja Wiewiórki Julii obchodzi właśnie swoje piąte urodziny. Jej celem jest kompleksowe zapewnienie opieki stomatologicznej wszystkim tym, których nie stać na prywatne wizyty: m.in. dzieciom z domów dziecka, seniorom czy niepełnosprawnym.

Julia Wróblewska
Julia WróblewskaAndars SzilagyiMWMedia

Fundację wspiera wiele polskich gwiazd. Wśród zaproszonych na urodziny gości znaleźli się m.in. Leszek Stanek, Stan Borys, Karolina Szostak, Maja Sablewska, Weronika Książkiewicz, Tomasz Ossoliński, Dominika Gwit czy Julia Wróblewska.

Ta ostatnia była na pewno jedną z najmłodszych uczestniczek spotkania. 19-letnia Julia w maju 2017 roku zdała maturę i postanowiła zrobić sobie rok przerwy od nauki. Obecnie możemy ją oglądać w, bijącej rekordy popularności, komedii "Listy do M. 3".

Julia chętnie bywa też na branżowych imprezach. Dba także o swoich fanów, prowadząc konto na Instagramie. Jej zdjęcia obserwuje aktualnie 481 tys. użytkowników.

Na urodziny Fundacji Julia wybrała raczej zobowiązującą stylizację. Młoda gwiazda postawiła na długą, czerwoną sukienkę z rozcięciami, do której dobrała sandałki na szpilce. Zdecydowanie wyróżniała się na tle innych gości, którzy w większości postawili na jesienne, stonowane kolory.

Myślicie, że taka suknia to trafiony wybór? Urodziny Fundacji to w końcu nie bal...

Julia Wróblewska
Julia WróblewskaAndars SzilagyiMWMedia
Julia Wróblewska
Julia WróblewskaAndars SzilagyiMWMedia
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas