Reklama

Reklama

Justin Bieber chce mieć dziecko przed 30-stką

Największym marzeniem Justina Biebera jest założenie rodziny.

22-letnia supergwiazda chce ułożyć sobie życie zanim skończy 30 lat. W przeciągu ośmiu lat chce więc znaleźć żonę i mieć dzieci.

Zapytany o swoje marzenia, powiedział - Chcę mieć swoją rodzinę. Chcę ułożyć sobie życie jeszcze przed 30-stką.

Autor hitu "Sorry" mówił także o potencjalnej mamie swojego potomstwa, twierdząc, że musi być to osoba, która prawdziwie go pokocha i lubiąca żarty.

Zapytany, jakie cechy jego zdaniem powinna posiadać idealna partnerka, powiedział magazynowi Glamour: - Szczere serce i dobre poczucie humoru.

Reklama

Aczkolwiek, gwiazda popu - który spotykał się ze znanymi kobietami, łącznie z Seleną Gomez, z którą rozstał się w 2012 roku - nie chciał zdradzić nazwiska kobiety, którą ostatnio pocałował.

- Nie całuję i nie opowiadam o tym. - uciął.

Ostatnią kobietą, z którą Justin był kojarzony jest Hailey Baldwin, ale utrzymuje, że są jedynie przyjaciółmi i nie są w związku.

Po tym jak pojawiły się plotki, że spotyka się z 19-letnią modelką, powiedział: - Spędzamy razem mnóstwo czasu. Jestem teraz w takim momencie życia, że nie chcę mieć żadnych zobowiązań. Mam już ich i tak bardzo dużo. Muszę być odpowiedzialny. Nie chcę mieć wrażenia, że kobieta którą kocham jest takim dodatkowym zobowiązaniem.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama