Reklama

Reklama

Justin Theroux i Jennifer Aniston chcą nakręcić razem kolejny film

Para, która poznała się na planie filmu "Raj na ziemi", chciałaby ponownie zagrać razem w filmie.

Para, która poznała się na planie filmu "Raj na ziemi", chciałaby ponownie zagrać razem w filmie, jeśli zainteresuje ich jakiś projekt. Jednak 45-letni aktor przyznał, że praca na planie serialu "Pozostawieni" jest tak absorbująca, że trudno jest mu znaleźć czas na cokolwiek innego.

Zapytany o to, czy on i Jennifer zagrają razem w filmie, odpowiedział:

 - Oczywiście bardzo chcielibyśmy. Jednak od trzech lat pracuję na planie serialu, który pochłania mnie bez reszty i nie mam czasu na inne projekty.

- Oboje musielibyśmy mieć pewność, że chcemy zagrać wspólnie w tym filmie. Zobaczymy jak to się wszystko ułoży.

Aktor występujący w filmie "Dziewczyna z pociągu" jest wielkim fanem filmów z udziałem jego 47-letniej żony i trudno jest mu stwierdzić, który jest jego ulubionym.

W rozmowie z "E! News" powiedział:

Reklama

 - Jaki jest mój ulubiony film z udziałem Jen? Chyba "Cake", ale nie dlatego, że to jeden z najnowszych filmów. Uwielbiam ją w filmie "Życiowe rozterki". Komedie z jej udziałem są fantastyczne. Świetnie zagrała w filmie "Raj na ziemi". Ona zawsze jest dobra w tym, co robi.

Justin uważa, że kluczem do ich szczęśliwego małżeństwa jest to, że on i jego żona po prostu się dogadują i śmieją się z tych samych rzeczy.

W rozmowie z "Entertainment Tonight" powiedział:

 - Doceniamy wzajemnie swoje poczucie humoru, szanujemy się i po prostu dogadujemy.

- Wiem, że brzmi to banalnie, ale tak właśnie jest!

Jennifer, która była wcześniej żoną Brada Pitta, pochwaliła swojego męża za to, że sprawia, iż jest szczęśliwa. Aktorka wyznała, że nikt nie potrafi jej rozśmieszyć tak, jak scenarzysta filmu "Zoolander 2".

Była gwiazda serialu "Przyjaciele" twierdzi, że śmiech pozwala jej zachować młodość w sercu.

Powiedziała:

 - Jestem szczęściarą, ponieważ Justin jest najzabawniejszą osobą, jaką kiedykolwiek poznałam. Rozśmieszamy się wzajemnie. Śmiech jest jednym z najlepszych sposobów na młodość.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje