Reklama

Reklama

Justin Timberlake sprzedał swój apartament. Nowy nabywca zapłacił fortunę!

W 2017 roku Justin Timberlake i Jessica Biel kupili apartament przy Greenwich Street w Manhattanie. Cena mieszkania w prestiżowej dzielnicy wynosiła wówczas ponad 20 milionów dolarów. Po pięciu latach małżeństwo zdecydowało się na sprzedaż nowojorskiego apartamentu. Ile kosztowało mieszkanie gwiazd?

Apartament przy Greenwich Street stał się własnością Justina Timberlake’a i jego żony Jessiki Biel w 2017 roku. Nie są to jednak pierwsze znane nazwiska kojarzone z tym adresem. Poprzednio w luksusowym penthousie mieszkali między innymi Ryan Reynolds, Blake Lively czy Lewis Hamilton.

Pięć lat temu za luksusowy apartament małżeństwo musiało zapłacić przeszło 20 milionów dolarów. Po pięciu latach Timberlake zdecydował się na sprzedaż mieszkania. Luksusowy penthouse znalazł już nowego nabywcę.

Mieszkanie Justina Timerlake’a - cztery sypialnie i kryty basen

Nowojorski apartament, w którym mieszkali dotąd Timberlake i Biel to posiadłość o powierzchni około 5,400 stóp kwadratowych z czterema sypialniami, krytym basenem i tarasem na dachu. Salon utrzymany jest w stylu loftowym, z odsłoniętymi drewnianymi belkami, nadającymi rustykalnego charakteru. Kuchnia z masywną ladą wyspową oszałamia!

Reklama

Mieszkanie posiada także prywatną windę oraz czynną całą dobę obsługę portierską. W budynku znajduje się również centrum fitness.

Justin Timberlake sprzedał mieszkanie. Ile zapłacił nowy nabywca?

W 2017 roku, kiedy Timberlake i Biel nabyli posiadłość, za mieszkanie zapłacili przeszło 20 milionów dolarów. Teraz nowy nabywca zapłacił za nowojorski apartament 29 milionów dolarów. Jego nazwisko nie jest jednak znane. Wiadomo natomiast, iż kupującego reprezentował Tal Alexander z agencji Douglas Elliman.

Zobacz także:

Klaudia El Dursi pokazuje apartament i chwali się garderobą!

Wnętrza w stylu PRL wracają do łask

Jan Kliment z żoną kupili mieszkanie. W końcu na swoim!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje