Reklama

Reklama

Justyna Kowalczyk bierze ślub. Znamy termin!

Justyna Kowalczyk jest jedną z najzdolniejszych i najbardziej utytułowanych polskich zawodniczek. Wreszcie znalazła też szczęście w życiu prywatnym!

Kowalczyk wielokrotnie zdobywała medale olimpijskie i aż cztery razy wygrywała Puchar Świata w biegach narciarskich.

Biegaczka karierę rozpoczęła w 2001 roku i od tego czasu bardzo ciężko pracuje na swoje sukcesy. Na koncie ma m.in. dwukrotne mistrzostwo olimpijskie, dwukrotne mistrzostwo świata oraz kolekcję pięciu medali olimpijskich. A to jedynie wierzchołek góry lodowej.

W 2009 roku biegaczka została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Odrodzenia Polski, a rok później Krzyżem Komandorskim. W 2014 roku z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Reklama

Niestety, do tej pory utalentowana zawodniczka zmagała się z problemami w życiu prywatnym. W 2013 roku poroniła, później cierpiała na depresję, była nieszczęśliwie zakochana, walczyła ze stalkerem.

Na szczęście dziś to już pieśń przeszłości - Justyna Kowalczyk bierze ślub z Kacprem Tekielim, który zajmuje się wspinaczką.

Informację o ślubie mediom przekazał trener zawodniczki - Aleksander Wierietleny, który niedawno przeszedł na emeryturę. Uroczystość zaślubin ma odbyć się w maju.

Zakochanym gratulujemy i życzymy dużo szczęścia!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Kowalczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy